Doradca Handlowy ds. Energii Elektrycznej i Gazu

  • śląskie
  • Specjalista
  • 05.12.2018
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 04.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TAURON to druga co do wielkości Grupa energetyczna w Polsce, zajmująca się wydobyciem węgla oraz produkcją, dystrybucją, sprzedażą energii elektrycznej, ciepła i gazu.

    Działamy na obszarze równym niemal 1/5 powierzchni kraju na terenie 5 województw. Codziennie ponad 25 tys. pracowników odpowiada na potrzeby kilku milionów naszych klientów. Naszą misją jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań, które dają energię w ciągle zmieniającym się świecie. Kluczem do naszego sukcesu są pasja i zaangażowanie pracowników.

    To, co dla nas ważne, określają wartości PRO, czyli partnerstwo, rozwój i odwaga. Poszukujemy ludzi chętnie rozwijających swoje kompetencje, otwartych na nowe wyzwania, innowacyjnych oraz potrafiących budować partnerskie relacje z klientami i współpracownikami.

    TAURON Sprzedaż sp. z o.o. największy sprzedawca energii elektrycznej
    poszukuje kandydatów do współpracy w charakterze:

    Obszar działania: woj. śląskie lub małopolskie lub dolnośląskie

    Nr ref.: TS/2018/12/03

    Obowiązki:

    • Sprzedaż energii elektrycznej i gazu do Klientów Firmowych z segmentu MSP,
    • Prezentacja i analiza przygotowanej klientowi oferty,
    • Podpisywanie umów z klientami,
    • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych.

    Wymagania:

    • Prowadzona działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia,
    • Własny samochód i prawo jazdy kat. B,
    • Wiedza merytoryczna z zakresu sprzedaży energii elektrycznej lub gazu,
    • Doświadczenie w sprzedaży,
    • Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista,
    • Samodyscyplina i ukierunkowanie na osiąganie celów.

    Oferujemy:

    • Ciekawą, rozwijającą, twórczą pracę w dynamicznym zespole,
    • Współpracę w oparciu o umowę o współpracy ze spółką, która wchodzi w skład jednej z największych grup kapitałowych w sektorze energetycznym w Polsce,
    • Szkolenia przygotowujące do swobodnej realizacji zadań,
    • Gwarantowane wynagrodzenie zasadnicze +  atrakcyjny system prowizyjny + ryczałtowe rozliczenie za użytkowanie auta,
    • Ciekawe wyzwania w dynamicznym zespole,
    • Przyjazną atmosferę oraz dużą swobodę w działaniu.

    CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Aplikując na niniejsze ogłoszenie wyraża Pani/Pan zgodę na:

    • przetwarzanie danych osobowych w aktualnym postępowaniu rekrutacyjnym.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TAURON Sprzedaż sp. z o.o.. moich danych osobowych w celu oceny moich kwalifikacji, oceny zdolności i umiejętności oraz wyboru i zatrudnienia odpowiedniej osoby lub odpowiednich osób na wybranym stanowisku, w związku z którym toczy się postępowanie rekrutacyjne. Powyższa zgoda obejmuje dane osobowe zawarte w przesłanym przeze mnie życiorysie (CV), liście motywacyjnym, a także udostępnione w toku rozmowy kwalifikacyjnej oraz w związku z przeprowadzeniem wobec mojej osoby testów kwalifikacyjnych i sprawdzających.

    Dzięki tej zgodzie będziemy mogli przetwarzać Pani/Pana dane osobowe aby – w razie ustalenia przez nas na podstawie przekazanych przez Panią/Pana danych, że Pani/Pan spełnia wymagane przez nas kryteria – zaproponować Pani/Panu pracę w TAURON Sprzedaż sp. z o. o.. W razie braku wyrażenia przez Panią/Pana zgody, nie będzie możliwym Pani/Pana udział w postępowaniu rekrutacyjnym.

    Zapraszamy do zapoznania się z klauzulą informacyjną dotyczącą procesu rekrutacji pod adresem: www.tauron.pl/rodo/klauzula-ts-rekrutacja