Oferta pracy

Doradca Handlowy ds. Fotowoltaiki

3S GROUP OZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Buk, Chodzież, Czarnków, Czempiń, Gniezno, Golina, Gostyń, Grodzisk Wielkopolski, Jastrowie, Kalisz, Kępno, Kleczew, Koło, Konin, Kościan, Kórnik, Krobia, Krotoszyn, Leszno, Luboń, Międzychód, Mosina, Murowana Goślina, Nowe Skalmierzyce, Nowy Tomyśl, Oborniki, Odolanów, Okonek, Opalenica, Ostrów Wielkopolski, Ostrzeszów, Piła, Pleszew, Pobiedziska, Poznań, Puszczykowo, Rawicz, Rogoźno, Sieraków, Skoki, Słupca, Stęszew, Swarzędz, Szamocin, Szamotuły, Śmigiel, Śrem, Środa Wielkopolska, Trzcianka, Trzemeszno, Turek, Wągrowiec, Wieleń, Witkowo, Wolsztyn, Wronki, Września, Wyrzysk, Zbąszyń, Złotów, Kłodawa, Kostrzyn, Koźmin Wielkopolski, Krzyż Wielkopolski, Pniewy, Zduny

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma 3S Group OZE wyróżniona licznymi certyfikatami, oraz wielokrotnie nagradzana, za jakość oferowanych usług, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

Numer ref.: woj. wielkopolskie
Poszukujemy Przedstawicieli Handlowych pozbawionych minimalistycznego podejścia do życia, chcących razem z organizacją dążyć, do umocnienia pozycji lidera!
Jeżeli rozmowa z Klientem jest dla Ciebie drogowskazem prowadzącym krok po kroku, do osiągnięcia wyznaczonego celu, to właśnie Ciebie szukamy.

Zakres obowiązków

  • Sprzedaż instalacji fotowoltaicznych i urządzeń OZE
  • Obsługa Klientów z bazy dostarczanej przez dział Call Center
  • Aktywne pozyskanie nowych Klientów
  • Negocjowanie warunków umowy
  • Realizowanie planów sprzedażowych, oraz raportowanie działań
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy, oraz budowanie relacji z Klientem

Poszukiwane kompetencje

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów
  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • Zaangażowanie i chęć ciągłego rozwoju
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie sprzedaży fotowoltaiki

Co oferujemy w zamian?

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia, najlepsze warunki prowizyjne
    w branży oraz możliwość elastycznych form współpracy
  • Wsparcie
    doświadczonego
    Managera
  • Szkolenia techniczne
    oraz sprzedażowe
  • Dobrą atmosferę pracy
    oraz brak korporacyjnego podejścia
  • Nowoczesne narzędzia pracy

Swoim zasięgiem obejmujemy teren całego kraju!

3S Group to firma stworzona z myślą o pracownikach!

Najcenniejszą wartością Firmy jest kapitał intelektualny.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez 3S GROUP OZE Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowa danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy