Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Handlowy ds. Fotowoltaiki

zielonyVOLT.plO firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne poszukiwanie klientów indywidualnych i biznesowych

  • Obsługa klientów z bazy i telemarketingu firmy oraz budowanie z nimi trwałej relacji

  • Doradztwo energetyczne i techniczne w zakresie fotowoltaiki

  • Doradztwo w zakresie źródeł finansowania, abonamentów i dotacji

  • Realizacja planu sprzedażowego

  • Raportowanie do przełożonego oraz systemu CRM firmy

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie co najmniej średnie

  • Możesz pochwalić się minimum rocznym, popartym znakomitymi wynikami, doświadczeniem w sprzedaży bezpośredniej w branży fotowoltaicznej (warunek konieczny)

  • Posiadasz wiedzę z zakresu rynku fotowoltaiki

  • Odznaczasz się wzorową organizacją pracy oraz samodzielnością i kreatywnością

  • Sprawnie posługujesz się arkuszem kalkulacyjnym i MS Word

  • Dysponujesz prawem jazdy kat. B, a podróże służbowe nie stanowią dla Ciebie problemu

  • Wiedza z zakresu elektromobilności i pomp ciepła będzie Twoim dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie – sam zdecydujesz jaką formę umowy preferujesz

  • Wynagrodzenie bez górnego limitu: podstawa + premia

  • Dobry samochód służbowy – Audi A3 MY21 lub VW Golf 8

  • Wsparcie Sprzedaży oraz pomoc Działu HR

  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, smartfon, materiały marketingowe

  • Opiekę medyczną

  • Rozwój w strukturach jednego z najbardziej doświadczonych instalatorów w branży

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • ryczałt na paliwo

  • dodatkowe świadczenia socjalne

zielonyVOLT.pl

zielonyVOLT.pl spółka działająca w branży OZE, wiodący instalator rozwiązań fotowoltaicznych w sektorach klientów indywidualnych i biznesowych, oferujący wyjątkowe i najbardziej innowacyjne produkty na rynku.

Przewiń do profilu firmy