Logo Pracuj.pl

Doradca Handlowy ds. Fotowoltaiki

PV TechnikO firmie

  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo i sprzedaż optymalnych rozwiązań z zakresu instalacji PV
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • Obsługa przydzielonych przez firmę Klientów- leads
  • Dbanie o zachowanie najwyższych standardów obsługi Klienta
  • Realizacja indywidualnych planów sprzedażowych i raportowanie wyników przełożonemu w CRM

Nasze wymagania

  • Doświadczenie i sukcesy w sprzedaży bezpośredniej (preferowane branże OZE, energia elektryczna, gaz, telekomunikacja, ubezpieczenia, finanse, nieruchomości),
  • Doświadczenie w samodzielnym pozyskiwaniu Klientów
  • Silna orientacja na realizację wyznaczonych celów
  • Otwartość na ludzi i wiedzę, dbanie o dobre relacje oraz profesjonalną obsługę Klienta
  • Gotowość do pracy w terenie
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagradzania uzależniony od wyników Twojej pracy
  • Zarabiasz od momentu podpisania pierwszej umowy
  • Leady sprzedażowe w formie wsparcia
  • Auto służbowe, kartę paliwową (po 1 m-cu pracy) telefon, iPad
  • Nowoczesny system sprzedażowy - gwarantujemy zarządzanie bazą klientów i profesjonalne przygotowanie ofert handlowych
  • Możliwość skorzystania z darmowych usług księgowości
  • Kompleksowe szkolenia produktowe i sprzedażowe a także partnerskie wdrożenie w struktury firmy
  • Możliwości rozwoju i awansu wewnątrz grupy
  • Produkty i usługi najwyższej jakości
  • Wsparcie doradcy Działem Bace Office, który pomaga w kwestiach niuansów projektowych, technicznych, finansowych oraz energetyki

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • ryczałt na paliwo
  • kawa / herbata
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

PV Technik to zespół doświadczonych, starannie wybranych specjalistów branży OZE którzy kompleksowo obsługują Klientów. Od momentu pierwszego kontaktu, poprzez audyt, przygotowanie projektu, wycenę, aż po pomoc w uzyskaniu dofinansowania, realizację oraz serwis instalacji fotowoltaicznych.

  • Zależy Ci aby wysokość Twojego wynagrodzenia była odzwierciedleniem Twoich umiejętności
  • Jesteś kreatywny, otwarty na poszukiwanie nowych rozwiązań sprzedażowych
  • Charakteryzuje Cię samodzielność w działaniu i silna motywacja do pracy
  • Masz dużo determinacji w dążeniu do celu,
  • Posiadasz dojrzałość handlową- lubisz profesjonalizm w kontakcie z Klientem i stawiasz na wysoką jakość obsługi

Doradca Handlowy ds. Fotowoltaiki, dolnośląskie