Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Handlowy ds. Fotowoltaiki i Pomp Ciepła

Eko Partner S.C Szymon Kocoń, Hubert SporekO firmie

5 00030 000 / mies. (zal. od umowy)
  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Eko Partner S.C. zajmuje się gotową usługą w zakresie montażu i sprzedaży odnawialnych źródeł energii zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Doświadczona kadra specjalistów na każdym etapie realizacji dokłada wszelkich starań aby klient był w pełni zadowolony z dostarczonych usług. Oferujemy szeroki wachlarz produktów takich jak: fotowoltaika, pompy ciepła, klimatyzację i magazyny energii.

Opis stanowiska:

  • realizacja miesięcznych planów  sprzedażowych
  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów
  • kompleksowa obsługa od A do Z
  • opieka posprzedażowa
  • aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych i biznesowych
  • budowanie bazy klientów z poleceń
  • odbywanie umówionych spotkań sprzedażowych

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej minimum 1 rok (warunek konieczny)
  • pełna dyspozycyjność
  • nastawienie w osiąganiu jak najlepszych wyników sprzedażowych
  • umiejętności negocjacyjne
  • znajomość technik sprzedaży
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • wynagrodzenie podstawowe + prowizja za sprzedaż
  • samochód służbowy
  • karta paliwowa
  • telefon komórkowy
  • umówione spotkania sprzedażowe
  • praca w miłej i przyjaznej atmosferze
  • możliwość rozwoju i awansu

Ogłoszenie archiwalne