Logo Pracuj.pl

Doradca handlowy ds. Fotowoltaiki i Pomp Ciepła

COMI.ECO sp. z o.o.O firmie

  • Wołów
    Wołów, dolnośląskie
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktów i usług firmy
  • Samodzielne i aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych i biznesowych
  • Obsługa kontaktów otrzymanych od firmy
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku i utrzymywanie standardów firmy

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie i determinacja
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej
  • Komunikatywność i otwartość
  • Doświadczenie w sprzedaży NIE JEST WYMAGANE (ale będzie dodatkowym atutem)

To oferujemy

  • Atrakcyjne i stabilne zarobki (PODSTAWOWE WYNAGRODZENIE+ PROWIZJE)
  • Niezbędne narzędzia pracy: auto służbowe
  • Swoboda w działaniu – elastyczny i nienormowany czas pracy
  • Profesjonalne szkolenia techniczne i sprzedażowe – przygotujemy Cię do pracy i wszystkiego nauczymy!!!
  • Możliwość awansu w strukturach firmy na stanowisko kierownicze

COMI.ECO sp. z o.o.

Comi.eco to Polska firma, która istnieje od 2007 roku a od 6 lat jest związana z branżą OZE. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak również firmy i instytucje. Oferta firmy obejmuje usługi i produkty z zakresu fotowoltaiki, ogrzewania, wentylacji oraz klimatyzacji. Comi.eco to przede wszystkim profesjonalizm na każdym etapie współpracy. Nie tylko realizujemy inwestycje ale również pomagamy klientom uzyskać finansowanie oraz ubezpieczenie.

Wyślij do nas swoje CV, przyjdź na rozmowę i przekonaj nas, że to właśnie Ty będziesz osobą idealnie pasującą do naszego Zespołu!

Doradca handlowy ds. Fotowoltaiki i Pomp Ciepła, Wołów