Oferta pracy

Doradca Handlowy ds. Fotowoltaiki

Foton Technik Sp. z o.o.O firmie

  • Jasło, Mielec, Przemyśl, Rzeszów, Sanok, Stalowa Wola, Solina (pow. leski)

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa Klientów na podległym terenie

  • Doradztwo produktowe

  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

  • Jesteś nastawiony na osiąganie wyników

  • Posiadasz doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • Lubisz pracę w terenie i niechętnie siadasz przy biurku

  • W pracy lubisz zgarniać niepowtarzalnie duże pieniądze

  • Marzysz o innowacyjnej branży i rynku czekającym na zdobycie

To oferujemy

  • Stałe wynagrodzenie podstawowe oraz szalenie wysokie prowizje

  • Stabilność zatrudnienia międzynarodowego koncernu

  • Własny budżet i możliwość realizacji własnych pomysłów

  • Spotkania umawiane przez CC

  • Profesjonalne szkolenia branżowe, coaching i mentoring

  • Wsparcie doświadczonego Managera

  • Rodzinną atmosferę pracy

  • Średnie zarobki: 120-150 tys. zł (netto rocznie)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • auto służbowe, kartę paliwową, tablet