Logo Pracuj.pl

Doradca Handlowy ds. Fotowoltaiki

Foton Technik Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, Myślenice, Wieliczka, Tarnów, Nowy Sącz
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Dołącz do nas, jeśli:

• chcesz zarabiać naprawdę duże pieniądze

• nie boisz się pracy w terenie, z ludźmi i dla ludzi

Nasze wymagania

Liczymy na:

• Twoje zaangażowanie i ciężką pracę

• profesjonalizm, uczciwość i partnerskie stosunki w biznesie

• to że będziesz chciał budować i ulepszać firmę razem z nami dając z siebie 100% !

To oferujemy

Co nas wyróżnia?

• dajemy Ci wszystkie niezbędne narzędzia do pracy (auto, kartę paliwową, tablet, wsparcie: Managera, Dyrektora, Trenera; wsparcie marketingowe; umowę, jaką zechcesz; benefity i wiele wiele innych)

• płacimy JUŻ OD PIERWSZEGO KILOWATA (a narzędzia nadal zostają)

• angażujemy się i zmieniamy – chcemy, żebyś został z nami, jak najdłużej, więc będziemy Cię wspierać

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

Doradca Handlowy ds. Fotowoltaiki, Kraków