Logo Pracuj.pl

Doradca Handlowy ds. Fotowoltaiki

zielonyVOLT.plO firmie

  • Oława
    Oława, dolnośląskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne poszukiwanie klientów indywidualnych i biznesowych
  • Obsługa klientów z bazy i telemarketingu firmy oraz budowanie z nimi trwałej relacji
  • Doradztwo energetyczne i techniczne w zakresie fotowoltaiki
  • Doradztwo w zakresie źródeł finansowania, abonamentów i dotacji
  • Realizacja planu sprzedażowego
  • Raportowanie do przełożonego oraz systemu CRM firmy

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie co najmniej średnie
  • Możesz pochwalić się minimum rocznym, popartym znakomitymi wynikami, doświadczeniem w sprzedaży bezpośredniej w branży fotowoltaicznej
  • Posiadasz wiedzę z zakresu rynku fotowoltaiki
  • Odznaczasz się wzorową organizacją pracy oraz samodzielnością i kreatywnością
  • Sprawnie posługujesz się arkuszem kalkulacyjnym i MS Word
  • Dysponujesz prawem jazdy kat. B, a podróże służbowe nie stanowią dla Ciebie problemu

Mile widziane

  • Wiedza z zakresu elektromobilności i pomp ciepła

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie – sam zdecydujesz jaką formę umowy preferujesz
  • Wynagrodzenie bez górnego limitu: podstawa + premia
  • Dobry samochód służbowy – Audi A3 MY21 lub VW Golf 8
  • Wsparcie Sprzedaży oraz pomoc Działu HR
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, smartfon, materiały marketingowe
  • Opiekę medyczną
  • Rozwój w strukturach jednego z najbardziej doświadczonych instalatorów w branży

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • ryczałt na paliwo
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • Wsparcie Back Office

zielonyVOLT.pl spółka działająca w branży OZE, wiodący instalator rozwiązań fotowoltaicznych w sektorach klientów indywidualnych i biznesowych, oferujący wyjątkowe i najbardziej innowacyjne produkty na rynku.

Brzmi interesująco? Aplikuj do nas klikając w poniższy przycisk!

Doradca Handlowy ds. Fotowoltaiki, Oława