Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Handlowy ds. Fotowoltaiki

Karlik Sp. J.O firmie

  • Kaliska 28, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Karlik Sp. J.

Kaliska 28

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • doradztwo w zakresie instalacji fotowoltaicznych

  • pozyskiwanie nowych klientów i aktywna sprzedaż

  • przygotowywanie kalkulacji, ofert oraz zawieranie umów z Klientami

  • budowanie trwałych relacji z Klientami indywidualnymi i biznesowymi

  • raportowanie aktywności sprzedażowej oraz prowadzenie CRM

  • realizacja planów sprzedażowych

  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy i dbanie o wysokie standardy obsługi klienta

Nasze wymagania

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w sprzedaży

  • umiejętności negocjacyjne oraz znajomość technik sprzedaży

  • nieszablonowe podejście do zadań

  • chęć i gotowość do podnoszenia kwalifikacji i zdobywania wiedzy

  • determinacja w dążeniu do celu i zaangażowanie

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość branży OZE będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • umowę o pracę/kontrakt B2B

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • szkolenia produktowe

  • wsparcie całego zespołu

  • bazę klientów

Grupa Karlik to prężnie rozwijająca się firma, istniejąca od ponad 30 lat na rynku motoryzacyjnym.

Od lat stawiamy przed wszystkim na jakość świadczonych usług.

W związku z rozwojem firmy w obszarze instalacji fotowoltaicznych poszukujemy kandydatów, którzy chcą dołączyć do naszego zespołu i skorzystać z możliwości jakie daje wciąż rozwijający się rynek OZE.

Przewiń do profilu firmy