Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Handlowy ds. Fotowoltaiki (rynek B2B)

KARLIK ENERGY

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów biznesowych

  • Obsługa Klienta w zakresie analizy potrzeb

  • Sporządzanie ofert, umów oraz negocjacje

  • Sprzedaż produktów i usług firmy

  • Dbanie o wysoką jakość obsługi Klientów

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku i utrzymywanie standardów firmy

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie i determinacja- warunek konieczny

  • Komunikatywność i otwartość

  • Prawo jazdy kat. B

  • Doświadczenie w sprzedaży

  • Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej

  • Mile widziane doświadczenie w branży OZE

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Podstawę i prowizję za każdy sprzedany kW

  • Niezbędne narzędzia pracy - samochód służbowy (również do użytku prywatnego) telefon, komputer

  • Wsparcie techniczne- infolinia techniczna

  • 2 dniowe szkolenie techniczno- handlowe w siedzibie firmy, które w pełni przygotuje Cię do samodzielnej pracy

  • Elastyczny czas pracy

  • Możliwość budowania własnego zespołu

  • Wsparcie marketingowe wraz z niezbędnymi materiałami

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

KARLIK ENERGY to prężnie rozwijająca się marka, w grupie spółek Karlik, która zajmuje się sprzedażą systemów fotowoltaicznych. Działamy na terenie całego kraju oferując naszym klientom kompleksowe i profesjonalne usługi – od projektu, poprzez dostawę, montaż, przyłączenie do sieci dystrybucyjnej aż po serwis.

Przewiń do profilu firmy