Logo Pracuj.pl

Doradca Handlowy ds. Fotowoltaiki

PV TechnikO firmie

  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • praca zgodnie z powierzonym zakresem zadań

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie i sukcesy w sprzedaży bezpośredniej
  • Jesteś osobą nieprzeciętną
  • Chcesz zarabiać dobre pieniądze – najlepsi zarabiają 200 tyś. zł + rocznie
  • Posiadasz wewnętrzny drive i energię
  • Świetnie komunikujesz się z ludźmi i jesteś otwarty na nowe doświadczenia
  • Lubisz rywalizację i pracę w terenie
  • Presja czasu i prędkość działania nie paraliżuje Cię a napędza

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Bardzo wysokie prowizje
  • Auto służbowe i nowoczesne narzędzia pracy
  • Abonamentowy, uczciwy produkt, którego klienci potrzebują (Sprzedasz nawet własnej rodzinie)
  • Umawiane spotkania przez dział wsparcia sprzedaży
  • Stabilność zatrudnienia
  • Energiczny zespół
  • Awans dla najlepszych
  • Pełne wsparcie doświadczonego managera
  • Pakiet szkoleń rozwojowych i branżowych
  • Konkursy motywacyjne z atrakcyjnymi nagrodami
  • Brak nonsensów korporacyjnych i polityki
  • Szybka ścieżka decyzyjna
  • Własny budżet
  • Najbardziej rozwojowa branża w Polsce
  • Zarząd zainteresowany opinią pracowników

Doradca Handlowy ds. Fotowoltaiki, zachodniopomorskie