Doradca Handlowy ds. instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła

Your Way Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Jesteś osobą z charyzmą, która nie boi się wyzwań? Lubisz rozmawiać z ludźmi? Wiesz, jak skutecznie prowadzić negocjacje? Masz potwierdzone sukcesami doświadczenie jako handlowiec?

Jeżeli szukasz ciekawej pracy, na naprawdę atrakcyjnych warunkach finansowych, z szeregiem dodatkowych benefitów, która jednocześnie da Ci poczucie, że Twoje działania przynoszą realne korzyści Klientom oraz środowisku – dołącz do naszego zespołu.

Zostań doradcą handlowym do spraw fotowoltaiki, pomp ciepła oraz energii w Your Way Sp. z o.o. i buduj swoją karierę z pasją!

Czego od Ciebie oczekujemy?

Jesteśmy zespołem ludzi z ogromem energii do działania. Kochamy to, co robimy. Pasja, zaangażowanie i troska o środowisko naturalne sprawiają, że osiągamy sukces. Szukamy ludzi takich jak my.

Twoimi zadaniami będą:

- pozyskiwanie Klientów w zakresie fotowoltaiki i pomp ciepła

- budowanie relacji z Klientem,

- dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb Klientów,

- realizacja planów sprzedażowych,

Dajemy Ci dużą swobodę działania – wyznaczamy jego kierunki i cele, oraz zapewniamy Ci wsparcie, ale to Ty decydujesz o tym, jak zrealizujesz to, czego od Ciebie oczekujemy.

Nasze wymagania

  • lubisz ludzi i umiesz z nimi rozmawiać,
  • jesteś ambitny/-a, nie boisz się wyzwań i dajesz z siebie 100%, aby osiągnąć postawione sobie cele,
  • cenisz sobie samodzielność i umiesz ją wykorzystać – efektywnie organizujesz swój czas pracy,
  • masz prawo jazdy kat. B – wizyty u Klientów będą kluczową częścią Twojego działania,
  • jesteś skłonny/-a podjąć współpracę w oparciu o prowadzenie własnej działalności gospodarczej (z możliwością tworzenia własnej grupy sprzedażowej).

To oferujemy

  • najlepsze warunki współpracy – które przynoszą Ci realne zyski,
  • komfort działania – wsparcie CALL CENTER – umawianie spotkań, BACK OFFICE,
  • budowanie własnego portfela Klientów – wyłączność obsługiwanych Klientów,
  • możliwość budowania własnej grupy sprzedażowej,
  • pełne wsparcie sprzedaży przez doświadczonych menedżerów,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • przyjazną atmosferę w stabilnym zespole,
  • szkolenia z zakresu produktu i technik sprzedaży, dodatkowe szkolenia rozwijające umiejętności,
  • konkursy sprzedażowe,
  • materiały marketingowe (wizytówki, ulotki, adres e-mail).

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • ryczałt na paliwo
  • e-lerning
  • iPad
  • auto służbowe

Your Way Sp. z o.o.

Jesteśmy ekspertami w zakresie instalacji fotowoltaicznych oraz jednym z Autoryzowanych Partnerów BRUK-BET Fotowoltaika, a także jednym z kluczowych partnerów spółki ENEA S.A. Wspieramy rozwój wolnego rynku energii elektrycznej.

Za cel postawiliśmy sobie promowanie ekologicznych rozwiązań – przyjaznych środowisku i korzystnych finansowo. Dlatego obecnie głównym kierunkiem naszej działalności są instalacje fotowoltaiczne.

Dzięki nam już ponad 600 Klientów cieszy się własnymi przydomowymi, ekologicznymi elektrowniami, zyskując niezależność energetyczną. Ty możesz pomóc kolejnym dołączyć do zielonej rewolucji.

Doradca Handlowy ds. instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła, Poznań