Oferta pracy

Doradca Handlowy ds. Klienta HoReCa w Centrum Wina

AMBRA BRANDS Sp. z o.o.O firmie

  • Nowy Targ

    Nowy Targ, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa klientów kanału HoReCa

  • Budowanie długofalowych relacji

  • Poszukiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi, lokalnymi klientami

  • Przygotowywanie ofert handlowych

  • Udział w negocjacjach i renegocjacjach kontraktów z klientami

  • Koordynacja i prowadzenie działań promocyjnych

  • Realizacja założeń planu sprzedaży

  • Podejmowanie działań zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży

  • Prowadzenie szkoleń produktowych dla klientów

Nasze wymagania

  • 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego

  • Znajomość lokalnego rynku HoReCa

  • Doświadczenia we współpracy z klientami rynku HoReCa

  • Wiedzy z zakresu win i alkoholi

  • Umiejętności nawiązywania relacji biznesowej

  • Umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych

  • Inicjatywy i zaangażowania w realizację powierzonych zadań

  • Samodzielności w działaniu i podejmowaniu decyzji

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Praktycznej znajomości obsługi Microsoft Office

  • Prawa jazdy kat. B

To oferujemy

  • Ciekawą pracę z produktami najwyższej jakości

  • Przyjazną atmosferę w zespole nastawionym na współpracę

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w nowocześnie zarządzanej firmie

  • Udział w cyklicznych szkoleniach winiarskich

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Przejrzysty system wynagrodzeń

  • Narzędzia pracy takie jak: komputer, ipad, smartfon, samochód służbowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

  • Biblioteka w wersji online

  • Dofinansowanie do okularów korekcyjnych

AMBRA BRANDS Sp. z o.o.

Jesteśmy największym w Polsce producentem i importerem win. Możemy się także pochwalić dużym wyborem alkoholi mocnych. Wśród naszych marek są takie ikony jak CIN&CIN, DORATO, FRESCO, PLISKA, PICCOLO, najpopularniejszy w Polsce CYDR LUBELSKI czy najnowsza WINIARNIA ZAMOJSKA.

W skład naszej organizacji biznesowej oprócz handlu tradycyjnego i nowoczesnego wchodzi również własna sieć ponad 30 sklepów specjalistycznych Centrum Wina/Distillers Limited, które znajdują się w większych miastach na terenie całej Polski. Ponadto w ramach działalności HoReCa dostarczamy wina i alkohole do ponad 1500 hoteli i restauracji.

Przewiń do profilu firmy

Poznaj nas