Ta oferta pracy jest nieaktualna od 98 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Handlowy ds. Klientów Detalicznych

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 10.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Modus poszukuje do obsługi swojego stałego partnera, lidera w branży FMCG osób do pracy w pionie sprzedaży.
    Nasz partner jest inspirującym i nagradzanym pracodawcą. Jeśli jesteś osobą energiczną, komunikatywna i zorganizowana profesjonalistą/profesjonalistką z otwartym umysłem, który/która chce podjąć wyzwanie możemy Ci zaoferować możliwość współpracy.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Region: Łódź i okolice, Wrocław i okolice

    Opis stanowiska:

    • Utrzymywanie efektywnych kontaktów z hurtowniami i sklepami detalicznymi w celu korzystnego kształtowania dystrybucji produktów w podległym regionie,
    • Poszerzenie dystrybucji poprzez pozyskanie nowych klientów,
    • Odpowiedzialność za wyniki sprzedaży w regionie,
    • Dbałość o asortyment u klientów, poprzez realizacje założeń strategii marketingowej,
    • Bieżąca analiza podległego rynku,
    • Raportowanie osiągniętych wyników.

    Wymagania:

    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • Wysoki poziom motywacji do osiągania sukcesów,
    • Umiejętność współpracy w młodym, dynamicznym zespole,
    • Zdolności interpersonalne,
    • Dyspozycyjność,
    • Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office (Word, Excel, Outlook),
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Duże możliwości rozwoju,
    • Stabilna pracę,
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
    • Niezbędne narzędzia pracy (samochód + telefon),
    • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawowe + premia).

    POZOSTAŁE INFORMACJE:

    Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do firmy Modus zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez 12 miesięcy danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem aplikuj(at)modus.waw.pl.