Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Handlowy ds. Kluczowych Klientów

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 2018-03-20

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PGD Polska Sp. z o.o.
    ogólnopolski dystrybutor chemii gospodarczej i kosmetyków
    takich firm jak: Procter & Gamble, Unilever, Henkel, Loreal, Benckiser, Nivea
    oraz producent marek takich jak: Cashmir, Mati, Cirrus, MG
    w związku z dynamicznym rozwojem firmy
    poszukuje Kandydatów na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    • realizacja powierzonych celów
    • odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży w sklepach rynku tradycyjnego
    • budowanie i utrzymywanie długotrwałych pozytywnych relacji z Klientami
    • orientacja na potrzeby Klienta
    • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

    Wymagania:

    • konieczne minimum roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku Doradcy Handlowego w branży FMCG ( mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów chemii gospodarczej i kosmetyków )
    • znajomość tradycyjnego, rynku detalicznego na wyznaczonym terenie
    • wykształcenie minimum średnie
    • znajomość MS Office
    • prawo jazdy kat. B
    • innowacyjne podejście do wykonywanej pracy
    • odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
    • samodzielność i umiejętność organizacji pracy

    Naszym pracownikom zapewniamy:

    • zatrudnienie w stabilnej firmie
    • konkurencyjne wynagrodzenie zależne od wyników pracy
    • pracę ze znanymi markami, cieszącymi się uznaniem i zaufaniem konsumentów
    • szkolenia podnoszące kwalifikacje i rozwój osobisty
    • pakiet prywatnej opieki medycznej
    • samochód służbowy i telefon.

    Kandydatów spełniających nasze oczekiwania prosimy o przesłanie aplikacji z aktualnym zdjęciem oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych klikając w przycisk aplikowania. CV bez zdjęcia i listu motywacyjnego nie będą rozpatrywane.