Logo Pracuj.pl

Doradca handlowy ds. kluczowych klientów

Globtrak Polska Sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna rozbudowa bazy klienta
  • Budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji biznesowych z klientami
  • Przygotowywanie ofert dla klientów oraz negocjowanie warunków współpracy
  • Prowadzenie długotrwałych projektów
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Reprezentacja firmy na targach branżowych
  • Promowanie produktów i reprezentowanie firmy w kontaktach z partnerami
  • Inicjowanie działań pozwalających na zwiększenie rozpoznawalności firmy
  • Wsparcie w prowadzeniu projektów sprzedażowych we współpracy z działem Marketingu

Nasze wymagania

  • Minimum trzy letnie doświadczenie związane ze stanowiskiem handlowca
  • Znajomość rynku motoryzacyjnego i/lub gospodarki odpadami
  • Posiadanie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia
  • Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny) co się z tym wiąże gotowość do pracy w terenie
  • Pasja do sprzedaży bezpośredniej – znajomość technik sprzedaży, negocjacji
  • Kreatywność w działaniu- umiejętność rozwiązywania problemów
  • Wysokie umiejętności analityczne i komunikacyjne
  • Duża samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • Znajomość w stopniu bardzo dobrym programu Excel i Power Point

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja od sprzedaży – brak górnego limitu)
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon/laptop/samochód służbowy z kartą paliwową (z możliwością prywatnego wykorzystania),
  • Kompleksowe szkolenia produktowe pozwalające na szybkie wdrożenie się w oferowane rozwiązania stosowane przez Spółkę
  • Wsparcie managementu na każdy etapie współpracy
  • Niezależność w działaniu – możliwość wdrażania własnych rozwiązań
  • Przyjazne środowisko pracy oparte na wzajemnym szacunku

Benefity

  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego

Globtrak Polska Sp. z o.o.

Globtrak Polska to jeden z dynamiczniej rozwijających się producentów oprogramowania w sektorze technologicznym. Firma prowadzi dystrybucję swoich produktów wykorzystując, modele B2B w kanałach sprzedaży tradycyjnej. Firma działa od 2009 roku i systematycznie dąży do objęcia pozycji lidera branży zarządzania flotą pojazdów.

Misja Globtrak Polska

Siłą naszej firmy są ludzie, którzy każdego dnia ją tworzą. Traktujemy wszystkich tak, jak sami byśmy chcieli być traktowani. Pracujemy jako kreatywny i elastyczny zespół, który rozwija swoje kompetencje po to, aby dostarczać najlepszej jakości produkty i usługi, budując najwyższą satysfakcję klientów.

Doradca handlowy ds. kluczowych klientów, mazowieckie