Ta oferta pracy jest nieaktualna od 329 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Handlowy ds. Kosmetyki Profesjonalnej

  • lubelskie
  • Specjalista
  • 27.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Bielenda Professional to lider polskiego rynku kosmetyki profesjonalnej,
    w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy
    DORADCY HANDLOWEGO DS. KOSMETYKI PROFESJONALNEJ
    Terytorium działania: Województwo lubelskie

    Opis stanowiska:

    Jeżeli jesteś osobą otwartą, dynamiczną, kreatywną, lubiącą ambitne wyzwania oraz łatwo nawiązujesz nowe znajomości, a Twoją pasją jest kosmetyka to właśnie Ciebie szukamy.

    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację planów sprzedaży, pozyskiwanie nowych klientów oraz współpracę z dotychczasowymi kontrahentami w zakresie sprzedaży, szkoleń i promocji kosmetyki profesjonalnej w celu budowania i utrzymywania trwałych relacji biznesowych.

    Wymagania:

    • doświadczenie w sprzedaży (mile widziane doświadczenie z rynku kosmetyki profesjonalnej)
    • wykształcenie średnie (mile widziane z zakresu kosmetologii)
    • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe
    • wysokie zdolności interpersonalne
    • doskonała organizacja czasu pracy
    • elastyczność, dyspozycyjność, kreatywność, samodzielność
    • prawo jazdy kategorii B
    • znajomość MS Office (Excel, Word, Power Point, Outlook)
    • posiadanie własnej działalności gospodarczej (lub gotowość do jej założenia)

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w stabilnej, prężnie funkcjonującej firmie
    • atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające zakresowi obowiązków i osiąganym wynikom sprzedaży
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, tablet)

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji (CV + list motywacyjny)
    Aplikacje prosimy przesyłać klikając przycisk Aplikuj pod ogłoszeniem.

    Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

    Prosimy też o dołączanie oświadczenia
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw nr 133, poz.883)*”
    opisopis