Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Handlowy ds. Kosmetyki Profesjonalnej

  • lubelskie
  • Specjalista
  • 2017-09-27

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Bielenda Professional to lider polskiego rynku kosmetyki profesjonalnej,
w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy
DORADCY HANDLOWEGO DS. KOSMETYKI PROFESJONALNEJ
Terytorium działania: Województwo lubelskie

Opis stanowiska:

Jeżeli jesteś osobą otwartą, dynamiczną, kreatywną, lubiącą ambitne wyzwania oraz łatwo nawiązujesz nowe znajomości, a Twoją pasją jest kosmetyka to właśnie Ciebie szukamy.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację planów sprzedaży, pozyskiwanie nowych klientów oraz współpracę z dotychczasowymi kontrahentami w zakresie sprzedaży, szkoleń i promocji kosmetyki profesjonalnej w celu budowania i utrzymywania trwałych relacji biznesowych.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży (mile widziane doświadczenie z rynku kosmetyki profesjonalnej)
  • wykształcenie średnie (mile widziane z zakresu kosmetologii)
  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe
  • wysokie zdolności interpersonalne
  • doskonała organizacja czasu pracy
  • elastyczność, dyspozycyjność, kreatywność, samodzielność
  • prawo jazdy kategorii B
  • znajomość MS Office (Excel, Word, Power Point, Outlook)
  • posiadanie własnej działalności gospodarczej (lub gotowość do jej założenia)

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej, prężnie funkcjonującej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające zakresowi obowiązków i osiąganym wynikom sprzedaży
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, tablet)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji (CV + list motywacyjny)
Aplikacje prosimy przesyłać klikając przycisk Aplikuj pod ogłoszeniem.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Prosimy też o dołączanie oświadczenia
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw nr 133, poz.883)*”
opisopis

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się