Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Handlowy ds. Maszyn i Urządzeń Przemysłu Automotive

  • Piekary Śląskie, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-09-25

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Od 6 lat zajmujemy się projektowaniem i produkcją maszyn i urządzeń pracujących w firmach produkcyjnych w przemyśle samochodowym. Nasza załoga liczy 40 osób. Pracujemy dla takich firm jak: Volkswagen, Sitech, Fiat Auto Poland, Kirchhoff, Johnson Controls, Thyssenkrupp, Electrolux, Bakoma, Grupa Żywiec.

    Doradca Handlowy ds. Maszyn
    i Urządzeń Przemysłu Automotive
    Miejsce pracy: Piekary Śląskie
    Region: śląskie

    Opis stanowiska:

    • realizacja planów sprzedażowych na wyznaczonym obszarze sprzedaży z uwzględnieniem planu ilościowego i obrotowego,
    • zarządzanie relacjami z Klientami na podległym sobie terenie,
    • pozyskiwanie nowych Klientów, umacnianie relacji z obecnymi Klientami,
    • doradztwo techniczne w zakresie oferowanego produktu,
    • kompleksowe opracowywanie ofert handlowych,
    • reprezentowanie firmy podczas prezentacji, przetargów,
    • raportowanie działań handlowych w bazie CRM.

    Wymagania:

    • dobrze widziane wykształcenie techniczne (Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewne),
    • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku handlowym dla branży automotive lub pokrewnych,
    • umiejętność koordynowania wielu kontraktów sprzedażowych w jednym czasie,
    • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne, pozwalające na budowanie relacji z osobami na różnych  szczeblach organizacji po stronie Klienta,
    • umiejętność nawiązywania i budowania długoletnich relacji z Klientami,
    • pełna samodzielność w zakresie organizacji pracy i ustalania priorytetów,
    • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego pozwalająca na swobodną konwersację,
    • prawo jazdy kat. B (gotowość do pracy w terenie).

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie,
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności,
    • miłą atmosferę pracy,
    • rozwój zawodowy oraz ciekawą pracę z wykwalifikowaną kadrą,
    • możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
    • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań,
    • system szkoleń technicznych i sprzedażowych.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Amister Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Piekarach Śląskich zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Amister Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Piekarach Śląskich, przy ul. Sienkiewicza 1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.