Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca handlowy ds. OZE

Arago Sp. z o.o.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów poprzez aktywne działania sprzedażowe

  • Przygotowywanie ofert i umów handlowych

  • Budowanie relacji z klientem

  • Dbanie o wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Gotowość na nowe wyzwania, pozytywne nastawienie oraz komunikatywność

  • Znajomość lub gotowość do zdobycia wiedzy z zakresu energii odnawialnej (mile widziane doświadczenie w sprzedaży B2B lub B2C w branży energetycznej)

  • Realizacja planów sprzedaży

  • Organizacja pracy, skrupulatność, samodzielność w działaniu,

  • budowanie długotrwałych relacji z klientami

  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji

  • Wysoki poziom kultury osobistej

  • Posiadanie czynnego prawa jazdy

  • Gotowość do pracy w terenie oraz dyspozycyjność

To oferujemy

  • Kontrakt B2B lub umowę zlecenie – Ty decydujesz

  • Prowizyjny system premiowy

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Gruntowne wprowadzenie w biznes czyli przeszkolenie produktowe i sprzedażowe, przekazanie całego Know How oraz doradztwo i profesjonalną pomoc w zakresie oferty oraz procesu na każdym etapie współpracy

  • Pracę w niespotykanej na rynku atmosferze - tworzymy wyjątkowy Zespół nastawiony na długofalowe relacje

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

  • szkolenia i kursy

Etapy rekrutacji
1

wybór kandydatów z przesłanych aplikacji

2

rozmowa kwalifikacyjna

3

rozmowa z przełożonym

Arago Sp. z o.o. z siedzibą w Brodnicy przy ul. Podgórnej 82A, to innowacyjna firma działająca na terenie całej Polski o ugruntowanej pozycji na rynku w sektorze OZE . Naszym celem jest dostarczenie kompleksowych rozwiązań do obniżania kosztów pozyskania energii u naszych Klientów. Oferujemy rozwiązania w zakresie fotowoltaiki, pomp ciepła, magazynów energii i elektromobilności. Chcemy, żeby nasi Klienci czuli się wyjątkowo przy każdym kontakcie z naszą firmą. We współpracy z naszymi Partnerami Biznesowymi dążymy do maksymalnego spełniania oczekiwań wszystkich Klientów.

Nasza Własna Sieć Sprzedaży jaki i Partnerzy Biznesowi Arago pracują z wyjątkowymi, zmotywowanymi i fantastycznymi osobami, dlatego w naszym i Ich imieniu, szukamy otwartych na nowe wyzwania, energicznych, pozytywnie nastawionych oraz komunikatywnych osób.

Dołącz do nas i przekonaj się, że inni obiecują, a my realizujemy!

Stwórz z nami świat pełen czystej energii przyszłości i dołącz do nas i naszych Partnerów!

Przewiń do profilu firmy