Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca handlowy ds. OZE

PRO-NETWORK Sp.zo.o.

umowa zlecenie
5 00020 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 00020 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Siemianowice Śląskie, Gliwice, Zabrze, Tarnowskie Góry, Pyrzowice (pow. tarnogórski), Ruda Śląska, Orzech (pow. tarnogórski), Wojkowice, Knurów, Tychy, Bieruń, Chełm Śląski (pow. bieruńsko-lędziński), Lędziny, Dobieszowice (pow. będziński), Chorzów, Blachownia, Bojszowy (pow. bieruńsko-lędziński), Boronów (pow. lubliniecki), Będzin, Chybie (pow. cieszyński), Ciasna (pow. lubliniecki), Bestwina (pow. bielski), Cieszyn, Cykarzew Północny (pow. częstochowski), Czaniec (pow. bielski), Czechowice-Dziedzice, Ćwiklice (pow. pszczyński), Czyżowice (pow. wodzisławski), Dzięgielów (pow. cieszyński), Bielsko-Biała, Gierałtowice (pow. gliwicki), Gilowice (pow. żywiecki), Goczałkowice-Zdrój (pow. pszczyński), Golasowice (pow. pszczyński), Drogomyśl (pow. cieszyński), Hażlach (pow. cieszyński), Herby (pow. lubliniecki), Czernica (pow. rybnicki), Istebna (pow. cieszyński), Jastrzębie-Zdrój, Jaworze (pow. bielski), Brenna (pow. cieszyński), Buczkowice (pow. bielski), Bystra (pow. bielski), Bytom, Jaworzno, Jejkowice (pow. rybnicki), Częstochowa, Imielin, Dankowice (pow. bielski), Kaczyce (pow. cieszyński), Dąbrowa Zielona (pow. częstochowski), Czerwionka-Leszczyny, Kamesznica (pow. żywiecki), Goleszów (pow. cieszyński), Jaworzynka (pow. cieszyński), Kamienica Polska (pow. częstochowski), Kalety, Kochanowice (pow. lubliniecki), Koniaków (pow. cieszyński), Kobiernice (pow. bielski), Koniecpol, Konopiska (pow. częstochowski), Gaszowice (pow. rybnicki), Jankowice (pow. rybnicki), Koszarawa (pow. żywiecki), Koszęcin (pow. lubliniecki), Kroczyce (pow. zawierciański), Kruszyna (pow. częstochowski), Krzepice, Irządze (pow. zawierciański), Krzyżowa (pow. żywiecki), Kłobuck, Lubomia (pow. wodzisławski), Koziegłowy, Lipowa (pow. żywiecki), Lyski (pow. rybnicki), Łazy (pow. zawierciański), Julianka (pow. częstochowski), Kamyk (pow. kłobucki), Katowice, Łodygowice (pow. żywiecki), Kornowac (pow. raciborski), Jeleśnia (pow. żywiecki), Lelów (pow. częstochowski), Ługi-Radły (pow. kłobucki), Kobiór (pow. pszczyński), Krzanowice, Krupski Młyn (pow. tarnogórski), Łaziska Górne, Kozy (pow. bielski), Lubliniec, Marklowice Górne (pow. cieszyński), Miasteczko Śląskie, Milówka (pow. żywiecki), Międzyrzecze (pow. bieruńsko-lędziński), Mstów (pow. częstochowski), Mikołów, Ligota (pow. bielski), Mszana (pow. wodzisławski), Myszków, Nakło (pow. częstochowski), Niegowonice (pow. zawierciański), Kuźnia Raciborska, Kłomnice (pow. częstochowski), Ogrodzieniec, Mazańcowice (pow. bielski), Nędza (pow. raciborski), Ostrowy nad Okszą (pow. kłobucki), Palowice (pow. rybnicki), Paniówki (pow. gliwicki), Międzybrodzie Bialskie (pow. żywiecki), Ożarowice (pow. tarnogórski), Piasek (pow. częstochowski), Parzymiechy (pow. kłobucki), Pietrowice Wielkie (pow. raciborski), Niegowa (pow. myszkowski), Pietrzykowice (pow. żywiecki), Pilchowice (pow. gliwicki), Pilica, Łękawica (pow. żywiecki), Miedźno (pow. kłobucki), Piekary Śląskie, Mierzęcice (pow. będziński), Ornontowice (pow. mikołowski), Mysłowice, Panki (pow. kłobucki), Popów (pow. kłobucki), Poręba, Pradła (pow. zawierciański), Pruchna (pow. cieszyński), Przystajń (pow. kłobucki), Przyrów (pow. częstochowski), Lubsza (pow. lubliniecki), Przyszowice (pow. gliwicki), Mykanów (pow. częstochowski), Pawonków (pow. lubliniecki), Pstrążna (pow. rybnicki), Pszczyna, Pyskowice, Pszów, Orzesze, Pławniowice (pow. gliwicki), Poczesna (pow. częstochowski), Racibórz, Pisarzowice (pow. gliwicki), Poraj (pow. myszkowski), Poniszowice (pow. gliwicki), Porąbka (pow. bielski), Radlin, Radziechowy (pow. żywiecki), Radzionków, Rajcza (pow. żywiecki), Raszczyce (pow. rybnicki), Rogów (pow. wodzisławski), Rudy (pow. raciborski), Rudzica (pow. bielski), Rudziniec (pow. gliwicki)

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo w zakresie oferowanych produktów i usług

  • Pozyskiwanie nowych Klientów, głównie na przydomowe mikroinstalacje fotowoltaiczne

  • Koordynacja realizacji zamówień

  • Reprezentowanie firmy i dbanie o jej wizerunek

Nasze wymagania

  • Komunikatywność, umiejętność pracy z ludźmi

  • Wysoka kultura osobista

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

  • Chęć ciągłego rozwoju na naszych szkoleniach i poza nimi

To oferujemy

  • Szkolenie wdrożeniowe oraz regularne szkolenia sprzedażowo - rozwojowe

  • Możliwość rozwoju

  • Swobodę w działaniu przy zachowaniu wysokich standardów firmy

  • Przejrzysty system rozliczeń

  • Systemy motywacyjne oraz konkursy firmowe

  • Integracje oraz wyjazdy firmowe

  • Atrakcyjną ofertę dla klientów indywidualnych oraz biznesowych

  • Praca od zaraz

  • Wysokie zarobki

O nas

Lubisz kontakt z ludźmi ? Chcesz się ciągle rozwijać zarówno pod względem zawodowym jak i interpersonalnym?

Spróbuj swoich sił u nas!

4-ECO Sp. z o.o. jest wiodącym dystrybutorem i instalatorem najlepszych dostępnych na rynku instalacji fotowoltaicznych oraz źródeł ciepła.

Zostań doradcą handlowym ds. OZE w 4-ECO i buduj z Nami swoją karierę z pasją.

Daj sobie szansę i aplikuj.