Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca handlowy ds. pomp ciepła

For Energy Sp. z o.o.

  • Barlinek, Barwice, Białogard, Biały Bór, Bobolice, Cedynia, Chociwel, Chojna, Choszczno, Czaplinek, Człopa, Darłowo, Dobrzany, Drawno, Drawsko Pomorskie, Dziwnów, Golczewo, Goleniów, Gryfice, Gryfino, Ińsko, Kalisz Pomorski, Kamień Pomorski, Karlino, Kołobrzeg, Koszalin, Lipiany, Łobez, Mieszkowice, Międzyzdroje, Mirosławiec, Moryń, Myślibórz, Nowe Warpno, Nowogard, Pełczyce, Płoty, Polanów, Police, Połczyn-Zdrój, Pyrzyce, Recz, Resko, Sianów, Stargard, Suchań, Szczecin, Szczecinek, Świdwin, Świnoujście, Trzcińsko-Zdrój, Trzebiatów, Tuczno, Wałcz, Węgorzyno, Wolin, Złocieniec, Borne Sulinowo, Dębno, Dobra (pow. łobeski), Maszewo, Sławno, Gościno, Tychowo, Mielno Pyrzyckie (pow. pyrzycki)

  • ważna jeszcze 17 dni
    do: 22 gru 2021
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo w zakresie pomp ciepła

  • Aktywna sprzedaż produktów firmy

  • Raportowanie wyników sprzedaży

  • Realizowanie planów sprzedażowych

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • Budowanie pozytywnych relacji z klientami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

  • Znajomość branży PV

  • Umiejętności interpersonalne

  • Wysoki poziom kultury osobistej

  • Dyspozycyjność i zaangażowanie

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system prowizyjny

  • Samochód służbowy wraz z kartą paliwową

  • Telefon służbowy

  • Leady sprzedażowe

  • Możliwość awansu

  • Szkolenia produktowe i sprzedażowe

  • Wsparcie Managera

  • Swobodę w działaniu – elastyczny czas pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

For Energy to firma, która z pasją działa na rynku energii odnawialnej. Pomimo niesprzyjającej sytuacji gospodarczej charakteryzuje nas stabilność i nieustający rozwój, dlatego rośniemy w siłę i wciąż zatrudniamy.

Szukamy Specjalistów o nietuzinkowym myśleniu, pozbawionych minimalistycznego podejścia zarówno do życia, jak i pracy.

Stabilna pozycja na rynku i nieustający rozwój firmy.

Najcenniejszą wartością Firmy jest człowiek przez duże C.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje