Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca handlowy ds. pomp ciepła

For Energy Sp. z o.o.

  • Bielawa, Bogatynia, Boguszów-Gorce, Brzeg Dolny, Bystrzyca Kłodzka, Chocianów, Chojnów, Dzierżoniów, Głogów, Głuszyca, Góra, Gryfów Śląski, Jawor, Jelcz-Laskowice, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Kąty Wrocławskie, Kłodzko, Kowary, Kudowa-Zdrój, Legnica, Leśna, Lubań, Lubawka, Lubin, Lwówek Śląski, Milicz, Nowa Ruda, Oborniki Śląskie, Oława, Piechowice, Pieńsk, Pieszyce, Piława Górna, Polanica-Zdrój, Polkowice, Przemków, Sobótka, Stronie Śląskie, Strzegom, Strzelin, Syców, Szczawno-Zdrój, Szklarska Poręba, Ścinawa, Środa Śląska, Świebodzice, Trzebnica, Twardogóra, Wałbrzych, Wołów, Wrocław, Ząbkowice Śląskie, Zgorzelec, Ziębice, Złotoryja, Żarów, Żmigród, Bolesławiec, Oleśnica, Siechnice, Świdnica

  • ważna jeszcze 22 dni
    do: 22 gru 2021
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo w zakresie pomp ciepła

  • Aktywna sprzedaż produktów firmy

  • Raportowanie wyników sprzedaży

  • Realizowanie planów sprzedażowych

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • Budowanie pozytywnych relacji z klientami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

  • Znajomość branży PV

  • Umiejętności interpersonalne

  • Wysoki poziom kultury osobistej

  • Dyspozycyjność i zaangażowanie

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system prowizyjny

  • Samochód służbowy wraz z kartą paliwową

  • Telefon służbowy

  • Leady sprzedażowe

  • Możliwość awansu

  • Szkolenia produktowe i sprzedażowe

  • Wsparcie Managera

  • Swobodę w działaniu – elastyczny czas pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

For Energy to firma, która z pasją działa na rynku energii odnawialnej. Pomimo niesprzyjającej sytuacji gospodarczej charakteryzuje nas stabilność i nieustający rozwój, dlatego rośniemy w siłę i wciąż zatrudniamy.

Szukamy Specjalistów o nietuzinkowym myśleniu, pozbawionych minimalistycznego podejścia zarówno do życia, jak i pracy.

Stabilna pozycja na rynku i nieustający rozwój firmy.

Najcenniejszą wartością Firmy jest człowiek przez duże C.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje