Doradca Handlowy ds. samochodów dostawczych, specjalnych i modyfikowanych

Decar Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 lata temu
  • Specjalista

Firma DECAR sp. z o.o. związana jest z marką RENAULT od 1992 roku, a z Firmą Dacia od 2005 roku. Jednak nasze  korzenie motoryzacyjne sięgają roku 1972, kiedy to posiadaliśmy autoryzację VOLKSWAGENA.

Wieloletnie doświadczenie, profesjonalny i zaangażowany zespół zapewnił nam ugruntowaną pozycję na Polskim rynku motoryzacyjnym (40 miejsce na liście TOP50 za rok 2014 oraz 44 miejsce za rok 2015) wszystkich dealerów różnych marek w Polsce, Lista została przygotowana przez firmę doradczą DCG Dealer Consulting oraz Instytut Badania Rynku Motoryzacyjnego Samar). Jesteśmy Koncesjonerem marki RENAULT i DACIA.

Nasi  pracownicy dzięki wieloletniemu doświadczeniu i licznym szkoleniom organizowanym przez Renault Polska i Institut Renault Europe Centrale posiadają najwyższe kwalifikacje zawodowe.

Opis stanowiska:
  • sprzedaż samochodów dostawczych wraz z usługami dodatkowymi
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • kompleksowe zarządzanie procesem sprzedaży samochodów dostawczych i ich akcesoriów
  • analiza potrzeb klientów i dostosowywanie do nich oferowanych produktów
  • budowanie i prowadzenie bazy klientów w CRM
  • realizacja celów ilościowych i jakościowych
  • przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji
  • prowadzenie i terminowe rozliczanie dokumentacji transakcji sprzedaży
  • sporządzanie raportów i zestawień
  • analizę sytuacji rynkowej z uwzględnieniem działań konkurencji
  • współtworzenie polityki sprzedażowej Firmy
Wymagania:
  • duże zaangażowanie, wysoka kreatywność oraz motywacja w osiąganiu celów
  • osoby nie do zatrzymania
  • WYMAGANE DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU
  • znajomość skutecznych metod aktywnego pozyskiwania nowych klientów
  • samodzielność i systematyczność w działaniu
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • wysoka kultura osobista
  • min. średnie wykształcenie
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole
  • pracę w dużej i stabilnej Firmie
  • samodzielne stanowisko wymagające inicjatywy
  • wynagrodzenie uzależnione od wyników
  • intensywny program szkoleń wewnętrznych
  • dodatkowe bonusy
  • narzędzia niezbędne do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Decar Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
Informujemy, że Administratorem danych jest Decar Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie przy ul. Modlińskiej 154B. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy