Doradca Handlowy ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych - Używanych

Duda-Cars S.A.O firmie

  • Golęczewo (pow. poznański)

    Golęczewo (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie Klientów i składanie ofert,

  • kompleksowa obsługa transakcji zleconych,

  • obsługa Klientów w oparciu o najwyższe standardy Duda-Cars i grupy Mercedes-Benz

  • budowanie długoterminowych relacji z Klientami z wykorzystaniem narzędzi CRM,

  • realizacja planu sprzedaży

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w handlu (doświadczenie w branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem),

  • doświadczenie we współpracy z firmami zajmującymi się zabudowami,

  • nastawienie na realizację celów i wysokiej motywacji do osiągania wyników,

  • wysokiej kultury osobistej,

  • umiejętności wykorzystywania szans sprzedażowych,

  • umiejętności nawiązywania kontaktów i budowania długotrwałych relacji z Klientami,

  • samodzielności, odpowiedzialności, dojrzałości biznesowej,

  • znajomości pakietu Office,

  • prawo jazdy kat. B,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego (B2) lub niemieckiego (B2) ,

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Dodatkową premię uzależnioną od wyników.

  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy.

  • Dostęp do szkoleń.

  • Rozwój zawodowy u lidera sprzedaży branży motoryzacyjnej.

  • Możliwość wykazania się inicjatywą i wdrażania własnych rozwiązań.

  • Pracę w zgranym, dynamicznym i zaangażowanym zespole.

  • Przyjazne, otwarte na pomysły środowisko biznesowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • dofinansowanie do okularów

Duda-Cars S.A.

Duda-Cars jest liderem sprzedaży oraz obsługi posprzedażowej samochodów Mercedes-Benz w Polsce. Tytuł Dealera Roku oraz poszerzenie zasięgu działalności jest wypadkową realizacji wizji, która dzięki pasji i pracy całego zespołu pozwala przekraczać granice, wydające się nieosiągalnymi dla innych. Duda-Cars stawia sobie za cel bycie najlepszym na rynku motoryzacyjnym i dlatego szuka ludzi, dla których praca to pasja.

Od 15 lat dzielimy się naszą miłością do trójramiennej gwiazdy z klientami oraz najbliższym otoczeniem. Mamy ambicje stworzyć nie tylko najlepszy dział sprzedaży, ale też najbardziej kreatywny dział marketingu obsługujący wszystkie nasze projekty.

Dowiedz się więcej o pracodawcy : www.duda-cars.mercedes-benz.pl

Przewiń do profilu firmy