Ta oferta pracy jest nieaktualna od 331 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Handlowy ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2017-09-29

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Duda-Cars, jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się dealerów na Polskim rynku samochodowym marek premium, poszukuje kandydatów do pracy w swoich oddziałach w Poznaniu, Wrocławiu i Lesznie. Tytuł Dealera Roku oraz poszerzenie zasięgu działalności jest wypadkową realizacji wizji, która dzięki pasji i pracy całego zespołu pozwala przekraczać granice, wydające się nieosiągalnymi dla innych. Duda-Cars to firma, stawiająca sobie za cel bycie najlepszym na rynku motoryzacyjnym i dlatego szuka ludzi, dla których praca to pasja. Jeżeli chcesz stać się częścią tej tworzącej się legendy wyślij swoją aplikację.

    Doradca Handlowy
    ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych
    Miejsce pracy: Wrocław

    Oczekujemy od kandydatów:

    • min. 2-letniego doświadczenia w handlu (doświadczenie w branży będzie dodatkowym atutem)
    • zaangażowania i nastawienia na realizację celów,
    • pozyskiwania Klientów, ofertowania, wykorzystywania poleceń z branż docelowych,
    • współpracy z firmami zajmującymi się zabudowami,
    • proaktywności,
    • umiejętności wykorzystywania szans sprzedażowych,
    • umiejętności nawiązywania kontaktów i budowania relacji z Klientami,
    • wysokiej kultury osobistej,
    • umiejętność korzystania z EuroTax’u / Carwert’u
    • wysokiej motywacji do pracy,
    • prawa jazdy kat. B,
    • obsługi pakietu Office.

    Twoje zadania:

    • aktywne pozyskiwanie Klientów,
    • pełna obsługa transakcji zleconych,
    • obsługa Klientów w oparciu o najwyższe standardy Duda-Cars,
    • budowanie długoterminowych relacji z Klientami z wykorzystaniem narzędzi CRM,
    • realizacja planu.

    Co oferujemy:

    • pracę w zespole, w którym rozwój i pasja nie są tylko słowami,
    • kompleksowe wdrożenie oraz szkolenia,
    • umowę o pracę,
    • czytelne, atrakcyjne warunki zatrudnienia (podstawa + system premiowy w oparciu o realizację celów),
    • strój służbowy,
    • rodzinną atmosferę, wyjazdy integracyjne, roczny bonus socjalny.

    Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą opcji:
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)
    bottom