Oferta pracy

Doradca Handlowy ds. sprzedaży samochodów Grupy Mojsiuk

Mojsiuk Sp. z o.o. Sp.K.O firmie

  • Koszalin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

W związku z prężnie rozwijającą się działalnością, pilnie poszukujemy "Doradcy Handlowego ds. sprzedaży samochodów osobowych i dostawczych Grupy Mojsiuk".

Grupa Mojsiuk, to grupa przedsiębiorstw handlowo – usługowych, z zakresu motoryzacji. Autoryzowany dealer marek Mercedes-Benz, Peugeot, Honda, Citroen i Centrum Blacharsko-Lakiernicze. Więcej informacji o firmie znajdziesz na naszej stronie internetowej, www.mojsiuk.pl

Obowiązki na tym stanowisku pracy:

·      Miejsce pracy : Stare Bielice k/Koszalina

-      Aktywna sprzedaż samochodów osobowych i dostawczych nowych i używanych, osobowych i dostawczych Grupy Mojsiuk

·       Dbanie o relacje z klientami

·       Dbałość o jakość ekspozycji i wizerunek firmy

·       Prowadzenie dokumentacji wszystkich pojazdów osobowych i dostawczych

·       Organizacja procesu przygotowania samochodów do sprzedaży

·       Przygotowywanie i aktualizacja oferty w portalach internetowych

·       Bieżące sporządzanie raportów z prowadzonej działalności

Od kandydatów oczekujemy:

·       Doświadczenia w pracy na stanowisku Doradcy Handlowego/Sprzedawcy w branży motoryzacyjnej

·       Bardzo dobrej znajomości branży motoryzacyjnej

·       Min. wykształcenia średniego (preferowane wyższe)

·       Umiejętności handlowych i prowadzenia negocjacji

·       Orientacji na realizację założonych celów

·       Komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów

·       Prawa jazdy kat. B

·       Dodatkowym atutem będzie znajomość angielskiego lub niemieckiego

Kandydatom oferujemy:

·       Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

·       Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia

·       Stabilne warunki pracy w oparciu o umowę o pracę

·       Narzędzia niezbędne do wykonywania swoich obowiązków

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie swoich aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla Grupy Mojsiuk z dopiskiem nazwy stanowiska „Doradca Handlowy ds. sprzedaży samochodów osobowych i dostawczych Grupy Mojsiuk”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy