Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Handlowy ds. Systemów Grzewczych

Strefa Energii

7 00015 000 brutto / mies.
  • Gniezno, Gostyń, Grodzisk Wielkopolski, Kalisz, Kępno, Koło, Konin, Kościan, Chodzież, Krotoszyn, Leszno, Luboń, Międzychód, Mosina, Murowana Goślina, Nowy Tomyśl, Oborniki, Opalenica, Ostrów Wielkopolski, Ostrzeszów, Piła, Pleszew, Poznań, Puszczykowo, Rawicz, Rogoźno, Słupca, Swarzędz, Szamotuły, Śrem, Środa Wielkopolska, Trzcianka, Turek, Wągrowiec, Wolsztyn, Wronki, Września, Złotów, Kostrzyn

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami

  • Pełna obsługa klientów w zakresie sprzedaży systemów grzewczych oraz produktów OZE

  • Realizowanie sprzedaży w oparciu o standardy sprzedaży

  • Realizowanie wyznaczonych planów sprzedażowych

  • Samodzielne docieranie do klientów indywidualnych

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w pracy z ludźmi (obsługa klienta, sprzedaż, gastronomia)

  • Potrafisz pracować samodzielnie, zaplanować dzień pracy i wziąć odpowiedzialność za efekty

  • Obsługa klienta na najwyższym poziomie jest dla Ciebie priorytetem

  • Lubisz osiągać wyznaczone cele

  • Lubisz pracować aktywnie i nieszablonowo

  • Prowadzisz samochód i posiadasz aktywne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Otrzymasz narzędzia pracy – Samochód z kartą floty, telefon oraz tablet

  • Zapewniamy kompleksowe szkolenia produktowe i sprzedażowe oraz wdrożeniowe, które przygotują Cię od podstaw do pracy z klientami

  • Podpiszesz elastyczną dla Ciebie formę współpracy : UoP/umowa zlecenie/B2B

  • Skorzystasz z możliwości bardzo wysokich zarobków w systemie podstawa + system prowizyjny, Doradcy w Strefie Energii zarabiają miesięcznie ok. 7 000-15 000 tysięcy złotych brutto

  • Masz realną możliwość awansu w strukturze działu sprzedaży

  • Będziesz mógł elastycznie zarządzać swoim czasem pracy

  • Dołączysz do zespołu doradców pracujących w miłej i wspierającej atmosferze

  • Będziesz dbać o poprawę jakości powietrza w Polsce

  • Możesz skorzystać z pakietu opieki medycznej i karnetu sportowego oraz ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach

  • Będziesz uczestniczyć w wyjazdach integracyjnych

  • Biblioteki firmowe w każdym oddziale, będą do Twojej dyspozycji

  • Będziesz mógł skorzystać z leadów, które dostarcza dział obsługi klienta

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Do do naszego zespołu szukamy osób, które chcą się zająć sprzedażą ekologicznych rozwiązań energetycznych m.in. kotłów gazowych, na pellet oraz pomp ciepła.

Nie musisz posiadać doświadczenia w sprzedaży, WSZYSTKIEGO CIĘ NAUCZYMY.

Zespół Doradców składa się z prężnie działającego Działu Sprzedaży dla Klienta Indywidualnego, który posiada swoje oddziały zlokalizowane w 6 województwach Polski! Dodatkowo Dział Sprzedaży, na co dzień jest aktywnie wspierany przez Dział Obsługi Klienta, który pozyskuje dla naszych Doradców gotowe LEADY-Y!

Informujemy, że po sprawdzeniu CV, skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Centrala firmy zlokalizowana jest w Zabierzowie (koło Krakowa) ponadto posiadamy 6 oddziałów w Polsce, na swoim pokładzie mamy 140 pracowników, struktura Strefy Energii cały czas się powiększa!

Etapy rekrutacji:

I etap : Selekcja CV

II etap : Kierownik kontaktuje się telefonicznie z wybranymi osobami

III etap : Spotkanie i ustalenie warunków współpracy

Posiadamy dziesięcioletnie doświadczenie w sprzedaży, projektowaniu i instalowaniu technologii Odnawialnych Źródeł Energii. Wierzymy w siebie - wiemy że nasza praca przekłada się na zadowolenie klientów - doświadczamy tego na co dzień. Inwestujemy własne środki w rozwój firmy - jesteśmy firmą całkowicie z własnym, Polskim kapitałem i zarządem.

Przeprowadzamy klienta przez cały proces: od dostarczenia wiedzy po dobór instalacji, montaż czy serwisowanie.

Przewiń do profilu firmy