Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Handlowy ds. Systemów Grzewczych

Strefa Energii

7 00015 000 brutto / mies.
  • Kędzierzyn-Koźle, Kluczbork, Brzeg, Głubczyce, Głuchołazy, Krapkowice, Namysłów, Nysa, Opole, Prudnik, Strzelce Opolskie, Zdzieszowice, Olesno

  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami

  • Pełna obsługa klientów w zakresie sprzedaży systemów grzewczych oraz produktów OZE

  • Realizowanie sprzedaży w oparciu o standardy sprzedaży

  • Realizowanie wyznaczonych planów sprzedażowych

  • Samodzielne docieranie do klientów indywidualnych

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w pracy z ludźmi (obsługa klienta, sprzedaż, gastronomia)

  • Potrafisz pracować samodzielnie, zaplanować dzień pracy i wziąć odpowiedzialność za efekty

  • Obsługa klienta na najwyższym poziomie jest dla Ciebie priorytetem

  • Lubisz osiągać wyznaczone cele

  • Lubisz pracować aktywnie i nieszablonowo

  • Prowadzisz samochód i posiadasz aktywne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Otrzymasz narzędzia pracy – Samochód z kartą floty, telefon oraz tablet

  • Zapewniamy kompleksowe szkolenia produktowe i sprzedażowe oraz wdrożeniowe, które przygotują Cię od podstaw do pracy z klientami

  • Podpiszesz elastyczną dla Ciebie formę współpracy : UoP/umowa zlecenie/B2B

  • Skorzystasz z możliwości bardzo wysokich zarobków w systemie podstawa + system prowizyjny, Doradcy w Strefie Energii zarabiają miesięcznie ok. 7 000-15 000 tysięcy złotych brutto

  • Masz realną możliwość awansu w strukturze działu sprzedaży

  • Będziesz mógł elastycznie zarządzać swoim czasem pracy

  • Dołączysz do zespołu doradców pracujących w miłej i wspierającej atmosferze

  • Będziesz dbać o poprawę jakości powietrza w Polsce

  • Możesz skorzystać z pakietu opieki medycznej i karnetu sportowego oraz ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach

  • Będziesz uczestniczyć w wyjazdach integracyjnych

  • Biblioteki firmowe w każdym oddziale, będą do Twojej dyspozycji

  • Będziesz mógł skorzystać z leadów, które dostarcza dział obsługi klienta

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Do do naszego zespołu szukamy osób, które chcą się zająć sprzedażą ekologicznych rozwiązań energetycznych m.in. kotłów gazowych, na pellet oraz pomp ciepła.

Nie musisz posiadać doświadczenia w sprzedaży, WSZYSTKIEGO CIĘ NAUCZYMY.

Zespół Doradców składa się z prężnie działającego Działu Sprzedaży dla Klienta Indywidualnego, który posiada swoje oddziały zlokalizowane w 6 województwach Polski! Dodatkowo Dział Sprzedaży, na co dzień jest aktywnie wspierany przez Dział Obsługi Klienta, który pozyskuje dla naszych Doradców gotowe LEADY-Y!

Centrala firmy zlokalizowana jest w Zabierzowie (koło Krakowa) ponadto posiadamy 6 oddziałów w Polsce, na swoim pokładzie mamy 140 pracowników, struktura Strefy Energii cały czas się powiększa!

Posiadamy dziesięcioletnie doświadczenie w sprzedaży, projektowaniu i instalowaniu technologii Odnawialnych Źródeł Energii. Wierzymy w siebie - wiemy że nasza praca przekłada się na zadowolenie klientów - doświadczamy tego na co dzień. Inwestujemy własne środki w rozwój firmy - jesteśmy firmą całkowicie z własnym, Polskim kapitałem i zarządem.

Przeprowadzamy klienta przez cały proces: od dostarczenia wiedzy po dobór instalacji, montaż czy serwisowanie.

Przewiń do profilu firmy