Ta oferta pracy jest nieaktualna od 74 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Handlowy - Dział Cretec

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 2018-01-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Sto Sp. z o.o. jest obecna  na rynku polskim od 1996 roku. Jesteśmy częścią Grupy o międzynarodowym zasięgu przy jednoczesnym zachowaniu rodzinnych wartości. Specjalizujemy się w produkcji systemów ociepleniowych, wysokojakościowych powłok elewacyjnych i wewnętrznych, tynków, farb oraz systemów do naprawy i ochrony konstrukcji betonowych, posadzek  przemysłowych.

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy do naszego działu Cretec osoby na stanowisko:

    Doradca Handlowy (Dział Cretec)
    Miejsce pracy: Łódź
    Nr ref: DH/Łódź Cretec

    Oferujemy:

    • miłą atmosferę pracy w zgranym zespole
    • rozwój kompetencji poprzez system szkoleń
    • zdobycie cennego doświadczenia w zespole wysokiej klasy specjalistów
    • atrakcyjny system premiowania bezpośrednio uzależniony od wyników pracy
    • opiekę medyczną, dofinansowanie zajęć sportowych
    • narzędzia do pracy (laptop, telefon komórkowy, samochód służbowy)

    Twoje zadania:

    • realizacja planów sprzedażowych
    • doradztwo techniczne zarówno na etapie projektowania jak i realizacji inwestycji
    • praca z wszystkimi uczestnikami procesu inwestycyjnego
    • nawiązywanie kontaktów handlowych
    • utrzymywanie stałych relacji handlowych z kontrahentami
    • doradztwo handlowe w zakresie oferowanych produktów

    Nasze oczekiwania:

    • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (wskazane budowlane)
    • dobra znajomość rynku inwestycyjnego w regionie
    • dobra znajomość uczestników procesów inwestycyjnych w danym regionie
    • samodzielność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
    • umiejętność budowania i utrzymywania dobrych relacji z klientem
    • prawo jazdy kat. B
    • znajomość pakietu MS Office
    • mile widziane doświadczenie w dystrybucji bezpośredniej w branży materiałów budowlanych
    • mile widziana znajomość języka niemieckiego/angielskiego

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk:

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji przez Sto Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.