Oferta pracy

Doradca handlowy – dział kostka brukowa

BRUK-BET

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów (Dystrybutorzy, firmy budowlane) w podległym regionie;

  • Doradztwo produktowe oraz przygotowywanie ofert handlowych;

  • Prowadzenie negocjacji warunków współpracy;

  • Opieka nad klientem i wsparcie procesu obsługi klienta w trakcie realizacji zamówień;

  • Przygotowywanie dokumentacji handlowej i raportów;

  • Budowanie dobrych relacji i długofalowej współpracy z klientami firmy;

  • Udział w działaniach marketingowych i targach branżowych;

  • Współpraca z biurem handlowym oraz lokalnymi biurami sprzedaży, działem kontroli jakości, pozostałymi strukturami Firmy;

Nasze wymagania

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie na stanowisku związanym z aktywną sprzedażą B2B w branży materiałów budowlanych;

  • Dużym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży kostki brukowej

  • Doświadczenie w obszarze sprzedaży inwestycyjnej, we współpracy z inwestorami wykonawcami oraz biurami projektowymi;

  • Wiedza z zakresu standardów profesjonalnej obsługi klienta biznesowego;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, umiejętność prowadzenia prezentacji i rozmów handlowych;

  • Umiejętność organizacji pracy własnej i samodzielność w działaniu;

  • Umiejętności analitycznego myślenia, dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków;

  • Silna motywacja do pracy, aktywna postawa i silne nastawienie na wynik;

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie;

To oferujemy

  • Umowa o prace w pełnym etacie;

  • Atrakcyjny i motywujący system premiowy;

  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej;

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego;

  • Pakiet benefitów ( paczki na święta, kolonie dla dzieci pracowników);

  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer), szkolenia produktowe;

  • Możliwości rozwoju w strukturach firmy oraz podnoszenia własnych kwalifikacji;

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • paczki świąteczne

  • kolonie dla dzieci pracowników

BRUK-BET

Jesteśmy wiodącym producentem kostki brukowej, betonu komórkowego , płyt tarasowych, systemów kanalizacyjnych oraz systemów murków i ogrodzeń. Posiadamy sieć zakładów produkcyjnych na terenie Polski opartych na nowoczesnej technologii i jakości produkcji. We własnym zakresie projektujemy nasze wyroby łącząc nowoczesne i tradycyjne wzornictwo. Prowadzimy również doradztwo w zakresie aranżacji.

Przewiń do profilu firmy