Doradca Handlowy - dział tekstylia, dział pokrycia podłogowe, dział elektro

  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Specjalista
  • 10.01.2018
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 09.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
top

Do naszego sklepu POCO znajdującego się na Bielanach wrocławskich , zajmującego się nie tylko sprzedażą mebli, ale także artykułami wyposażenia wnętrz, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca Handlowy
dział tekstylia/dział pokrycia podłogowe/dział elektro
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

Główne zadania:

  • Profesjonalna obsługa Klienta
  • Dbałość o ekspozycję
  • Przyjmowanie i koordynowanie procesu zamówień mebli oraz terminów ich realizacji

Od kandydatów oczekujemy:

  • Znajomość obsługi komputera
  • Sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Efektywność w działaniu
  • Dobrej organizacji pracy
  • Odpowiedzialności i komunikatywności

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju w renomowanej firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet medyczny

Prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym klikając w przycisk Aplikuj teraz.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)". Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.