Ta oferta pracy jest nieaktualna od 229 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Handlowy - dział tekstylia, dział pokrycia podłogowe, dział elektro

  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2018-01-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Do naszego sklepu POCO znajdującego się na Bielanach wrocławskich , zajmującego się nie tylko sprzedażą mebli, ale także artykułami wyposażenia wnętrz, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Doradca Handlowy
    dział tekstylia/dział pokrycia podłogowe/dział elektro
    Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

    Główne zadania:

    • Profesjonalna obsługa Klienta
    • Dbałość o ekspozycję
    • Przyjmowanie i koordynowanie procesu zamówień mebli oraz terminów ich realizacji

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Znajomość obsługi komputera
    • Sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
    • Efektywność w działaniu
    • Dobrej organizacji pracy
    • Odpowiedzialności i komunikatywności

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie
    • Możliwość rozwoju w renomowanej firmie
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Pakiet medyczny

    Prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym klikając w przycisk Aplikuj teraz.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)". Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.