Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Handlowy Flota - Dział Sprzedaży Samochodów Osobowych

Mercedes-Benz SosnowiecO firmie

Mercedes-Benz Sosnowiec

Gottlieba Daimlera 1

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie Nowych Klientów Flotowych;

  • Praca z bazą danych Klientów uśpionych, serwisowych oraz międzynarodowych

  • Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami;

  • Przygotowywanie kompleksowych ofert handlowych;

  • Opieka i rozwój współpracy z Klientami już pozyskanymi;

  • Realizacja założonego poziomu sprzedaży samochodów oraz jakości obsługi Klienta;

  • Obsługa procesu sprzedaży wg standardów i procedur Mercedes–Benz Warszawa;

  • Reprezentowanie firmy podczas eventów i akcji marketingowych.

Nasze wymagania

  • Pasja do sprzedaży bezpośredniej;

  • Orientacja na cele, wyniki, rezultaty;

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w sprzedaży B2B poparte ponadprzeciętnymi wynikami;

  • Komunikatywność, samodzielność i systematyczność w działaniu;

  • Zaangażowanie i inicjatywa;

  • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu;

  • Znajomość języka angielskiego (gwarantująca swobodne wypowiadanie się również na tematy zawodowe);

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Możliwość zdobywania doświadczeń w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji w branży motoryzacyjnej;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy;

  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez liczne szkolenia wewnętrzne;

  • Opiekę medyczną oraz możliwość ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Mercedes-Benz Sosnowiec Sp. z o.o. działa od 2002 roku jako spółka koncernu Daimler AG. Zajmujemy się sprzedażą i serwisowaniem pojazdów marki Mercedes-Benz i smart.

Przewiń do profilu firmy