Oferta pracy

EVOLTIM sp. z o.o.

Doradca handlowy - fotowoltaika

EVOLTIM sp. z o.o.O firmie

  • Gdynia, Gdańsk, Sopot, Wejherowo, Puck, Kartuzy, Słupsk, Lębork, Bytów, Chojnice, Człuchów, Kościerzyna, Starogard Gdański, Tczew, Malbork, Nowy Dwór Gdański

  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 10 lut 2021
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie klientów na podstawie dostarczanych leadów oraz metodami własnymi

  • realizowanie planów sprzedażowych

  • wykonywanie audytów potencjalnych miejsc montażu oraz przygotowywanie ofert

  • dobra organizacja pracy własnej

  • raportowanie o efektach pracy

Nasze wymagania

  • wysoki poziom wiedzy z zakresu instalacji fotowoltaicznych oraz branży PV

  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

  • prawo jazdy kategorii B

  • obsługa pakietu MS Office

  • zaangażowanie i skuteczność w działaniu

  • wysoki poziom kultury osobistej oraz umiejętności interpersonalnych

  • otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

To oferujemy

  • dobry produkt - instalacje na komponentach wysokiej klasy w konkurencyjnych cenach

  • wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system prowizyjny

  • narzędzia pracy (samochód, kartę paliwową, telefon, itp.)

  • wsparcie firmy na każdym etapie pracy

  • dobrą atmosferę pracy opartą na wzajemnym szacunku

  • swobodę w działaniu