Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Handlowy GLYNT

GT Tomasz Godyński

19 00035 000 netto (+ VAT) / mies.
  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 12
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z salonami fryzjerskimi na terenie miejsca pracy,

  • Utrzymywanie kontaktów z salonami fryzjerskimi i nawiązywanie nowych relacji oraz budowanie portfela klientów strategicznych,

  • Dbanie o pozytywny oraz profesjonalny wizerunek marki,

  • Realizowanie celów sprzedażowych,

  • Analizowanie wyników sprzedaży oraz planowanie i realizacja działań zwiększających sprzedaż.

  • Wsparcie i pomoc w rozwoju bazy klientów i ich biznesów

Nasze wymagania

  • Poszukujemy do współpracy osób świetnie czujących się w sprzedaży, obsłudze klienta i budowaniu stałych, dobrych relacji z klientem B2B.

  • Pozytywnych i ceniących sobie pracę zespołową, współpracę i wzajemne wsparcie.

  • Doświadczenia na stanowisku sprzedawcy,

  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów,

  • Prawa jazdy kat. B,

To oferujemy

  • Spotkania firmowe i szkolenia wewnętrzne,

  • Firmowy kapitał emerytalny polegający na budowaniu własnej emerytury nie licząc na ZUS,

  • 21-30% prowizji od wykonanych planów sprzedażowych (średnie zarobki aktualnie 28 tys zł.

  • Szkolenia i rozwój zawodowy

  • System turkusowego zarządzania firmą

  • Cotygodniowe wsparcie operacyjne i rozwój osobisty

O nas

GLYNT - ROZUMIEMY WŁOSY

GLYNT to międzynarodowa marka produkcji Niemieckiej. Zdobyła nagrodę najlepszej marki fryzjerskiej w Niemczech i powtarza ten tytuł od 7 lat. Nasz zespół dumnie reprezentuje producenta na rynku polskim, skrupulatnie wdrażając jego standardy jakości oraz obsługi.

GLYNT jest marką prywatną, która posiada własne laboratoria w Szwajcarii a produkcja jest wykonywana w siedzibie firmy w Hamburgu. To profesjonalna, wegańska niemiecka marka, oparta o szwajcarskie receptury. Więcej już chyba nie trzeba nic dodawać.

WSPARCIE:

* Cykliczne Kongresy

* Lokalne szkolenia

* Indywidualne warsztaty

* POMOC zdalna dla klientów i dla Ciebie

* Czasopismo

* Materiały marketingowe

* Indywidualny marketing dla klientów

* Dropshipping – stała cena

* Szkolenia biznesowe

* Finansowanie dla klientów

* Punkty lojalnościowe

* Promocje

* Stała cena produktów cały rok (!)

* PRODUKT PREMIUM

Doradca handlowy – obsługa salonów fryzjerskich

Miejsce pracy: Szukamy doradców handlowych w całej Polsce / Małe tereny (miasto / powiat)

Marka GLYNT - produkt premium (od 7 lat najlepszy produkt wg fryzjerów w Niemczech), świetna jakość i przystępna cena

Ciągłe dostawy do klienta, a nie sprzedaż jednorazowa

Pełne wsparcie, rozbudowana oferta marketingowa i liczne szkolenia w bogatej ofercie dla klientów.

Wsparcie specjalistów 24/7 dla klientów i Ciebie.