Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Handlowy

AGRIHANDLER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Jelenia Góra

    Jelenia Góra, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja celów sprzedażowych zgodnie z założeniami planu sprzedaży regionu

  • Osiąganie założonego udziału w rynku maszyn w regionie sprzedaży

  • Budowanie relacji z klientami

  • Bieżące raportowanie wyników działalności handlowej do Przełożonego

  • Bieżąca praca w systemie CRM

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie – preferowane techniczne lub rolnicze

  • Wymagana znajomość rynku sprzedaży maszyn lub produktów rolnych w rejonie sprzedaży

  • Znajomość procedur i zasad sprzedaży

  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne

  • Umiejętność zarządzania pracą własną

  • Wysokie umiejętności interpersonalne, komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

  • Samodzielność, odpowiedzialność, samodyscyplina, inicjatywa

  • Konsekwencja w działaniu, innowacyjność i kreatywność

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Motywacyjny pakiet wynagradzania

  • Szkolenia w zakresie wiedzy produktowej i technicznej

  • Narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy

  • Prywatna opieka medyczna

  • Dofinansowanie do karty sportowej

  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Agrihandler jest autoryzowanym dealerem i importerem uznanych na rynku rolniczym marek: JCB, Amazone, Schuitemaker, Veenhuis, Vervaet, Evers Agro.

Oferuje maszyny rolnicze, osprzęty, części zamienne oraz usługi serwisowe i profesjonalne doradztwo.

Przewiń do profilu firmy