Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca handlowy

MoKa S.C

4 00020 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Kołobrzeg

    Kołobrzeg, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4

Twój zakres obowiązków

  • DO KLUCZOWYCH ZADAŃ WYBRANEJ OSOBY NALEŻAŁO BĘDZIE:

  • Obsługa klienta zgodnie z obowiązującymi standardami jakości

  • Przygotowywania ofert, prowadzenia negocjacji handlowych i zawierania umów,

  • Promowanie i sprzedaż usług Orange oparte na technologii światłowodowej

  • Budowanie oraz utrzymanie dobrych relacji z Klientami

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów;

  • Raportowanie sprzedaży

  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

  • Opieka nad powierzonym terenem;

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane;

  • Komunikatywności i wysokiej kultury osobistej;

  • Dyspozycyjności ; zorganizowanych i mobilnych

  • Sumienności i zaangażowania;

  • Chętnie podejmujących wyzwania

  • Prawo jazdy kat B;

  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

  • Możliwość założenia własnej działalności.

To oferujemy

  • Wsparcie finansowe w początkowym okresie działalności;

  • Atrakcyjną formę wynagrodzenia;

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych (budowanie własnego zespołu);

  • Bezpłatne szkolenia produktowe i sprzedażowe;

  • Wsparcie doświadczonych współpracowników ;

  • Wsparcie marketingowe;

  • Konkursy sprzedażowe;

  • Bieżąca pomoc Opiekuna umowy;

  • Pełne wdrożenie do pracy

Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

O nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się w różnych regionach Polski Agentem MoKa współpracującym bezpośrednio z firmą Orange Polska. Specjalizujemy się w sprzedaży usług telekomunikacyjnych w technologii światłowodowej:

Internetu, Telewizji oraz Telefonii Komórkowej.

Poszukujemy pracowników, partnerów biznesowych z możliwością budowania grup sprzedażowych- ambitnych i zmotywowanych do działania, nastawionych na rozwój i sukces jaki razem możemy osiągnąć. Zapraszam serdecznie do aplikowania i dołączenia do naszego zespołu.