Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Handlowy

Soudal Sp. z o.o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja strategii sprzedaży produktów profesjonalnych w powierzonych branżach

  • Nadzór nad realizacją założonych celów

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów

  • Przygotowywanie ofert oraz wsparcie techniczne dla wykonawców i producentów

  • Opieka oraz budowanie długofalowych relacji z Klientami

  • Systematyczna analiza rynku i działań konkurencji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne

  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość specyfiki działania firm produkcyjnych, projektowych oraz wykonawczych

  • Prowadzenie szkoleń zewnętrznych

  • Znajomość technik sprzedaży, negocjacji oraz umiejętność prezentacji

  • Dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych na powierzonym terenie

  • Posiadanie ważnego prawa jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu samochodu

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej firmie o zasięgu międzynarodowym

  • Możliwość zdobywania doświadczenia, również na innych rynkach europejskich

  • Dostęp do najnowszych metodologii i rozwiązań biznesowych

  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń i świadczeń

Soudal Sp. z o.o.

Producent i dystrybutor chemii budowlanej o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i zagranicznym.

Przewiń do profilu firmy

Oczekiwania interpersonalne:

  • Nastawienie na realizację zadań i osiąganie wyznaczonych celów

  • Orientacja na klienta i umiejętności budowania relacji

  • Samodzielność, inicjatywa i aktywność w działaniu

  • Zdolności interpersonalne i komunikacyjne