Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Handlowy

EP Energia S.A.

4 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż produktów firmy

  • samodzielne i aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych i biznesowych

  • sprzedaż na leadach / spotkaniach

  • dopasowanie produktów do indywidualnych potrzeb klienta

  • przygotowywanie kalkulacji, ofert oraz zawieranie umów z Klientami

Nasze wymagania

  • ambicja i determinacja w działaniu

  • chęć i gotowość do pod noszenia kwalifikacji i zdobywania wiedzy

  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

  • umiejętność negocjacji i znajomość technik sprzedaży

  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi

  • bardzo wysoka samodzielność w planowaniu i organizacji pracy

  • prawo jazdy kat B

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży

To oferujemy

  • profesjonalne szkolenie

  • pełne wsparcie zespołu oraz działu technicznego

  • materiały marketingowe

  • sprzedaż pewnych produktów, oraz najwyższej jakości usług

  • najlepsze warunki prowizyjne na rynku

  • przejrzyste warunki i korzystny system rozliczeń

  • możliwość awansu na stanowiska menedżerskie

  • samochód służbowy

  • karta paliwowa

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników