Oferta pracy

DH/PO1
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Ramirent S.A.

Doradca Handlowy - Magazynier w Biurze Obsługi Klienta

Ramirent S.A.O firmie

  • Głogowska 267, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 6 dni
    do: 22 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Głogowska 267

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo techniczne, analiza potrzeb klientów oraz wsparcie w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań w zakresie wynajmu sprzętu budowlanego w oddziale firmy

  • Wydawanie i przyjmowanie maszyn i urządzeń budowlanych, sprawdzanie ich stanu technicznego

  • Koordynowanie realizacji zamówień dla klientów oraz prowadzenie bieżącej dokumentacji dotyczącej współpracy w systemie NAV

  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej i udział w inwentaryzacjach

  • Realizowanie celów sprzedażowych

  • Bieżące monitorowanie rynku i działań konkurencji

  • Wyszukiwanie nowych i aktualizacja dotychczasowej bazy klientów

  • Dbałość o wysoką jakość obsługi klientów i dobry wizerunek firmy

  • Współpraca z innymi działami Spółki

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży oraz obsłudze klienta

  • Wykształcenie min. średnie

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dobra umiejętność obsługi komputera (pakiet Microsoft Office)

  • Umiejętność ustalania priorytetów i dobrej organizacji pracy

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

  • Pozytywne nastawienie i poczucie humoru :-)

Mile widziane

  • Znajomość systemu NAV

  • Prawo jazdy kat. B+E

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych

  • Znajomość branży budowlanej oraz maszyn będących w ofercie firmy

To oferujemy

  • Stabilną pracę w międzynarodowej organizacji o wysokich standardach i ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pracę na pełny etat od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 lub 7:00-15:00

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności (chętnie poznamy Twoje oczekiwania finansowe brutto – uwzględnij to w CV)

  • Pełne wdrożenie do pracy i wsparcie ze strony zespołu

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, rozwoju osobistego oraz awansu

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w prężnym i zgranym zespole, otwartym na dzielenie się wiedzą oraz pomysłami

  • Bogaty pakiet benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • stabilne zatrudnienie

  • wspieranie pasji naszych pracowników

  • elastyczny czas pracy

  • budżet szkoleniowy

  • międzynarodowe środowisko pracy

  • okazjonalne nagrody

  • zniżka pracownicza na wynajem sprzętu

  • dopłaty do wczasów i kolonii dla dzieci

  • niepowtarzalna kultura organizacyjna „Business & Fun”

Chcesz rozwijać się zawodowo w stabilnym i nowoczesnym środowisku pracy? Jeśli od pracy oczekujesz czegoś więcej, daj sobie szansę i aplikuj! Dołącz do Ramirent S.A. - Najlepszego Miejsca Pracy 2019 nagrodzonego przez Great Place to Work® w Polsce!

Jesteśmy największym w Polsce i czołowym na rynkach europejskich dostawcą innowacyjnych rozwiązań w zakresie wynajmu sprzętu budowlanego, podnośników, kontenerów, rusztowań oraz podestów roboczych. Obok wynajmu wysokiej jakości, renomowanego sprzętu bez operatora, oferujemy powiązane z nim usługi dodatkowe, takie jak doradztwo techniczne, serwis oraz transport. Jesteśmy obecni na polskim rynku od 2000 roku.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje