Oferta pracy

Doradca Handlowy

Globtrak Polska Sp. z o.o. O firmie

Rekrutacja zdalna

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Specjalista

Od ponad dziesięciu lat Globtrak Polska dostarcza zaawansowane rozwiązania telematyczne, wpływając na technologiczny rozwój organizacji i przedsiębiorstw z szeregu sektorów na terenie całej Polski. Działalność Globtrak Polska obejmuje realizację projektów z zakresu telematyki GPS oraz telematyki wizyjnej, wspierając branże takie jak: transport zbiorowy, firmy budowlane i transportowe, rolnictwo, zakłady komunalne oraz wszelkie przedsiębiorstwa, które dysponują flotami handlowymi.

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu:

na terenie Polski pn-wsch, pd-wsch, pn-zach

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • realizacja planów sprzedaży produktów i usług,
  • utrzymywanie długofalowych relacji z obecnymi oraz nowymi klientami,
  • prezentacja i wdrażanie produktów u klienta,
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • raportowanie wyników sprzedaży,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Profil kandydata:

  • wykształcenie wyższe (min. licencjat), mile widziane kierunki: transport, logistyka i spedycja lub pokrewne,
  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku handlowym, najlepiej w branży motoryzacyjnej lub nowych technologii,
  • miejsce zamieszkania w obszarze pracy,
  • łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów,
  • zdolność analitycznego i logicznego myślenia,
  • umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach,
  • dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży służbowych na wyznaczonym terenie,
  • biegła znajomość obsługi komputera, zwłaszcza programów Ms Office,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • współpracę opartą na własnej działalności gospodarczej,
  • motywujące wynagrodzenie: podstawę oraz premię od wyników sprzedaży,
  • instruktaż pozwalający zaadaptować się do nowych zadań,
  • cykliczne szkolenia sprzedażowe oraz produktowe,
  • możliwość rozwoju w tym poznawanie nowych technologii,
  • długofalową współpracę,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon),
  • wsparcie z Centrali firmy,
  • pracę w przyjaznej atmosferze.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej zgody dotyczącej przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji przez firmę Globtrak Polska Sp. z o.o. ul. Wincentego Witosa 65/2, 25-561 Kielce, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy