Oferta pracy

Doradca Handlowy marki Dolina Nidy

ATLAS Sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja planów sprzedaży i polityki promocyjnej firmy dla produktów marki DOLINA NIDY wśród klientów kanału hurtowego i detalicznego na terenie województw: dolnośląskiego i opolskiego

  • rozwój dystrybucji produktów

  • dbałość o odpowiednią ekspozycję w punktach handlowych

  • budowanie trwałych, partnerskich i biznesowych relacji z klientami

  • pozyskiwanie nowych odbiorców produktów

  • prowadzenie szkoleń produktowych dla klientów

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie – mile widziane wykształcenie budowlane

  • min. 3 lata doświadczenia w pracy w zespole sprzedaży

  • znajomość topografii regionu

  • znajomość lokalnego rynku handlowego materiałów budowlanych

  • obsługa MS Office

  • umiejętność pracy w zespole

  • nastawienie na wynik

  • dyspozycyjność, samodzielność, sumienność, komunikatywność

  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

To oferujemy

  • praca u lidera

  • jasny system premiowy

  • praktyczne wdrożenie

  • samochód służbowy

  • tablet i telefon

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny