Logo Pracuj.pl

Doradca Handlowy marki Dolina Nidy

ATLAS Sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja planów sprzedaży i polityki promocyjnej firmy dla produktów marki DOLINA NIDY wśród klientów kanału hurtowego i detalicznego na terenie województw: dolnośląskiego i opolskiego
  • rozwój dystrybucji produktów
  • dbałość o odpowiednią ekspozycję w punktach handlowych
  • budowanie trwałych, partnerskich i biznesowych relacji z klientami
  • pozyskiwanie nowych odbiorców produktów
  • prowadzenie szkoleń produktowych dla klientów

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie – mile widziane wykształcenie budowlane
  • min. 3 lata doświadczenia w pracy w zespole sprzedaży
  • znajomość topografii regionu
  • znajomość lokalnego rynku handlowego materiałów budowlanych
  • obsługa MS Office
  • umiejętność pracy w zespole
  • nastawienie na wynik
  • dyspozycyjność, samodzielność, sumienność, komunikatywność
  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

To oferujemy

  • praca u lidera
  • jasny system premiowy
  • praktyczne wdrożenie
  • samochód służbowy
  • tablet i telefon

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny

Doradca Handlowy marki Dolina Nidy, dolnośląskie