Logo Pracuj.pl

Doradca handlowy

KONTUR Sp. z o.o.O firmie

  • opolskie
    opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i utrzymanie efektywnych relacji z klientami na podległym terenie
  • Tworzenie nowych szans biznesowych realizując sprawdzone procesy pozyskiwania klientów
  • Kreowanie i promowanie wizerunku firmy
  • Przygotowywanie ofert handlowych, negocjacje warunków współpracy z klientami na różnych szczeblach
  • Realizacja strategii sprzedaży
  • Prowadzenie rozmów na temat działalności klienta, jego problemów i rozwoju
  • Doradztwo w zakresie doboru optymalnych produktów
  • Monitorowanie rynku
  • Utrzymanie długofalowych relacji biznesowych
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych
  • Dynamiczny rozwój sprzedaży poprzez regularne wizyty u klientów

Nasze wymagania

  • Wysoka kultura osobista
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i budowania długofalowych relacji z klientem
  • Rzetelność, uczciwość, odpowiedzialność
  • Wysoka determinacja i motywacja na osiągnięcie sukcesu
  • Gotowość do pracy na terenie całej Polski
  • Dobra znajomość pakietu MS Ofiice

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zdobycie cennego doświadczenia oraz poszerzanie kwalifikacji zawodowych
  • Miejsce pracy Woskrzenice Duże

Kontur Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma, która zajmuje się produkcją i dystrybucją materiałów do poziomego oznakowania dróg. Stawiamy na jakość i profesjonalizm według najwyższych standardów. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Doradca handlowy

Doradca handlowy, opolskie