Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Handlowy Over Agro lub Over Vet

Over Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • rozpoznanie potrzeb klientów oraz doradztwo w zakresie proponowanych przez firmę rozwiązań

  • aktywna sprzedaż w terenie w kanale B2B / B2C wg założonych celów sprzedażowych

  • utrzymanie bezpośrednich kontaktów z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych

  • pośrednictwo w zakresie kontaktu lekarzy weterynarii z hurtowniami oraz organizowanie spotkań informacyjno-szkoleniowych dla lekarzy lub hodowców w zależności od działu

  • monitorowanie rynku i analiza konkurencji

  • utrzymanie dobrego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • min. roczne doświadczenie w sprzedaży na stanowisku mobilnym

  • kompetencje handlowe

  • aktywne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do częstych podróży służbowych

  • znajomość obsługi komputera (w tym pakietu MS Office)

  • sumienność, samodyscyplina, zaangażowanie i motywacja w wykonywaniu obowiązków służbowych

  • zgodność z misją, wartościami i zasadami współpracy w Over Group

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe zootechniczne, weterynaryjne lub pokrewne

  • znajomość branży rolniczej lub weterynaryjnej

  • zainteresowanie zwierzętami gospodarskimi

  • doświadczenie w pracy z systemami typu CRM

To oferujemy

  • umowę o pracę w firmie o pozycji lidera na rynku

  • klarowne warunki wynagradzania w postaci podstawy oraz systemu motywacyjnego (nieograniczona prowizja od sprzedaży, premie uznaniowe)

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy z możliwością prywatnego użytkowania, telefon, laptop, autorski system CRM i aplikacja mobilna)

  • zaplanowany proces wdrożenia w struktury firmy wraz ze szkoleniem produktowym

  • stałe wsparcie przełożonego, zespołu handlowego i pracowników działów wspomagających

  • szkolenia rozwojowe w zależności od potrzeb

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę ze specjalistami w branży

  • uczestnictwo w targach, szkoleniach, konferencjach, innych wydarzeniach dla docelowych klientów (hodowców bydła mlecznego / lekarzy weterynarii w zależności od działu)

  • spotkania integracyjne zespołu, team building

  • dostęp do bogatej biblioteki firmowej (pozycje książkowe, e-booki, audioboooki)

  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia

  • Premiowany System Poleceń Pracowniczych

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Czujesz, że sprzedaż to Twój sposób na życie? Chcesz doświadczać czegoś nowego każdego dnia? Chciałbyś rozwijać swoją karierę w branży rolniczej lub weterynaryjnej? Dajesz od siebie zaangażowanie, chętnie i szybko się uczysz? Jesteś otwarty na poznawanie nowych ludzi, budowanie i rozwijanie relacji z klientem?

Jeśli powyższy opis pasuje do Ciebie, Ty pasujesz do Over Group.

Portfolio 6 marek i 4 spółek Over Group zobowiązuje do budowania profesjonalnych zespołów sprzedażowych. Jesteśmy jedną z wiodących firm w Polsce zajmującą się produkcją preparatów pielęgnacyjnych i mineralno-witaminowych dla zwierząt.

Przewiń do profilu firmy

Teren pracy:

  • Over Agro – woj. podlaskie

  • Over Vet – woj. łódzkie, część wielkopolskiego

  • Over Vet – woj. mazowieckie