Oferta pracy

Doradca Handlowy

Euphora Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.O firmie

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie polityki firmy w zakresie sprzedaży kosmetyków kolorowych,

  • realizowanie założonych celów sprzedażowych,

  • budowanie długotrwałych relacji oraz utrzymywanie stałego kontaktu z klientami,

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i rozwój potencjału Klientów istniejących,

  • kreowanie dobrego wizerunku firmy,

  • bieżące analizowanie sprzedaży i raportowanie wyników.

Nasze wymagania

  • otwartość na ludzi, pomysły i zmiany,

  • nastawienie na relacje oraz cel i wysokie rezultaty,

  • efektywne zarządzanie własnym czasem i dobre zorganizowanie,

  • doświadczenie w sprzedaży B2B i B2C,

  • znajomość branży kosmetycznej,

  • pozytywne nastawienie do Klientów i wykonywanej pracy,

  • czerpanie przyjemności z budowania długotrwałych relacji z Klientami.

  • Cenimy ludzi przedsiębiorczych, dlatego chętnie współpracujemy z osobami prowadzącymi własną działalność gospodarczą.

To oferujemy

  • szeroką gamę wysokiej jakości kosmetyków kolorowych w ofercie,

  • stabilne zasady współpracy i zatrudnienia,

  • jasne zasady wynagrodzenia,

  • motywujący system wynagrodzenia,

  • niezbędne narzędzia pracy (telefon komórkowy oraz samochód służbowy)

  • przyjazne środowisko pracy, otwartość pracodawcy na innowacje,

  • szkolenia produktowe oraz szkolenia z kompetencji miękkich.

Euphora Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.

PAESE jest polską marką kosmetyków o międzynarodowym zasięgu.

„Naszą misją jest tworzenie i ciągłe udoskonalanie wyjątkowych produktów oraz usług, dzięki którym kobiety mogą czuć się piękniejsze i z większą pewnością eksponować swoje wewnętrzne wartości”.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy