Logo Pracuj.pl

Doradca Handlowy

PGD POLSKA Sp z o.o.O firmie

  • pomorskie
    pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt z obecnymi oraz nawiązywanie współpracy z nowymi klientami firmy

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność
  • silna motywacja w dążeniu do celu
  • komunikatywność i umiejętność negocjacji
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kategoria B

To oferujemy

  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • szkolenia
  • konkurencyjne wynagrodzenie, uzależnione od osiąganych wyników
  • niezbędne narzędzia pracy między innymi samochód

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

PGD POLSKA Sp z o.o.

PGD POLSKA Sp. z o.o. – lider dystrybucji chemii gospodarczej , kosmetyków oraz artykułów higienicznych wszystkich kluczowych Producentów.

Jeżeli:

miałeś styczność z handlem (mile widziane doświadczenie w sprzedaży FMCG)

masz duszę handlowca

masz silną motywację do osiągania celów i zarabiania pieniędzy

nie boisz się nowych wyzwań i lubisz rywalizację

jesteś kreatywny i dobrze zorganizowany

jesteś konsekwentny i skuteczny w działaniu

posiadasz prawo jazdy kat. B

i chcesz wzmocnić nasz zespół handlowy

wyślij aplikację zawierającą: CV

Doradca Handlowy, pomorskie