Ta oferta pracy jest nieaktualna od 456 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Handlowy - Produkty Finansowe i Ubezpieczenia

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2017-01-25

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Duda-Cars to jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się dealerów na Polskim rynku samochodowym marek premium. Pozycja ta jest wypadkową realizacji wizji, która dzięki pasji i pracy całego zespołu pozwala przekraczać granice, które innym wydają się nieosiągalne. Duda-Cars to firma, która za cel stawia sobie bycie najlepszym na rynku motoryzacyjnym i dlatego szuka ludzi, dla których praca to pasja. Jeżeli chcesz stać się częścią tej tworzącej się legendy wyślij swoją aplikację.

    Doradca Handlowy - Produkty Finansowe
    i Ubezpieczenia
    Miejsce pracy: Poznań

    Oczekujemy:

    • Doświadczenia w sprzedaży produktów finansowych/ubezpieczeniowych
    • Zaangażowania i nastawienia na realizację celów
    • Umiejętności nawiązywania kontaktów i budowania relacji z Klientami
    • Wysokiej kultury osobistej
    • Wysokiej motywacji do rozwoju i pracy
    • Proaktywności
    • Umiejętności obsługi pakietu Office
    • Język angielski lub niemiecki będzie dodatkowym atutem

    Twoje zadania:

    • Obsługa Klientów w oparciu o najwyższe standardy Duda-Cars
    • Aktywne pozyskiwanie Klientów
    • Przygotowywanie ofert dla Klientów
    • Prowadzenie doradztwa

    Oferujemy:

    • Pracę w zespole, w którym rozwój i pasja są nie tylko słowami
    • Kompleksowe wdrożenie oraz szkolenia
    • Umowę o pracę
    • Czytelne, atrakcyjne warunki zatrudnienia (podstawa + system premiowy w oparciu o realizację celów)
    • Strój służbowy
    • Rodzinną atmosferę, wyjazdy integracyjne, roczny bonus socjalny

    Aplikacje zawierające list motywacyjny oraz CV ze zdjęciem prosimy przesyłać za pomocą opcji APLIKUJ

    Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)
    bottom