Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do  Carpet Studio sp. z o.o. z siedzibą w Czeladzi  przy ul. Parkowa 10  (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Handlowy - Przedstawiciel Fabryki

"CARPET STUDIO" sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 10 lis 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Opis stanowiska:

zapewniać unikaną i przyjazną obsługę oraz utrzymywać stały kontakt z zewnętrznymi firmami architektonicznymi, architektami, architektami wnętrz i dekoratorami wnętrz, Inwestorami i Generalnymi Wykonawcami

reprezentować  Carpet Studio , rozwiązania i produkty z naszej oferty

monitorować projekty oraz doradzać w zakresie asortymentu i konceptu

praca na terenie całego kraju w realizacji projektów

wnoszenie świeżych pomysłów, nadzór nad realizacją projektów

Nasze wymagania

Wymagania:

doświadczenia w sprzedaży (mile widziane wyposażenie wnętrz),doświadczenie w branży wykładzin będzie dodatkowym atutem

biegła znajomości języka angielskiego- mile widziana

aktywnego pozyskiwania nowych i utrzymywania relacji z dotychczasowymi klientami

umiejętności budowania relacji z klientami opartych na zaufaniu

wysokiej kultury osobistej, uczciwości i odpowiedzialności

zdecydowania, dużego zaangażowania, samodzielności w działaniu i pomysłowości

biegłej znajomości pakietu MS Office

prawa jazdy kat. B

To oferujemy

Oferujemy:

pracę w firmie z możliwością zdobycia cennych doświadczeń zawodowych

atrakcyjne wynagrodzenie i atrakcyjny system premiowy

narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon komórkowy)

pracę w niepowtarzalnej, przyjaznej i motywującej atmosferze

O nas

Carpet Studio  reprezentuje duńską firmę Ege producenta wykładzin dywanowych oraz firmy Amtico i Tecnografica. Doskonale przygotowani jesteśmy by udzielić  najlepszych porad ,które pomogą dokonać najlepszych wyborów. Nasza oferta jest bardzo skoordynowana: dla rynku hoteli , biur czy innych przestrzeni publicznych i prywatnych.