Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Handlowy - Rolnictwo Precyzyjne

Globtrak Polska Sp. z o.o.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa agencyjna
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów z branży rolniczej.

  • Utrzymywanie długofalowych relacji z obecnymi oraz nowymi klientami w branży rolniczej.

  • Realizacja planów sprzedaży produktów i usług.

  • Prezentacja produktów u klienta i wdrażanie.

  • Prowadzenie negocjacji handlowych.

  • Raportowanie wyników sprzedaży.

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie o profilu rolniczym (technikum rolnicze) lub wyższe (min. licencjat), mile widziane kierunki: rolnictwo, technika rolnicza i leśna i/lub studia podyplomowe związane z rolnictwem.

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku handlowym, najlepiej w branży rolniczej lub motoryzacyjnej.

  • Łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów.

  • Zdolność analitycznego i logicznego myślenia.

  • Umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

  • Dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży służbowych na wyznaczonym terenie.

  • Biegłą znajomość obsługi komputera, zwłaszcza programów MS Office.

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

  • Znajomość branży rolniczej.

  • Mile widziana znajomość zagadnień z zakresu nowych technologii w rolnictwie.

To oferujemy

  • Elastyczny czas pracy.

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole.

  • Wsparcie merytoryczne oraz niezbędne narzędzia pracy.

  • Możliwość rozwoju i samodzielnego działania.

  • Wynagrodzenie - podstawa plus prowizja.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

O nas

Od ponad dziesięciu lat Globtrak Polska dostarcza zaawansowane rozwiązania telematyczne, wpływając na technologiczny rozwój organizacji i przedsiębiorstw z szeregu sektorów na terenie całej Polski. Działalność Globtrak Polska obejmuje realizację projektów z zakresu telematyki GPS oraz telematyki wizyjnej, wspierając branże takie jak: transport zbiorowy, firmy budowlane i transportowe, rolnictwo, zakłady komunalne oraz wszelkie przedsiębiorstwa, które dysponują flotami handlowymi.

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu:

Doradca Handlowy - Rolnictwo Precyzjne